Widok

Plastyka nosa i ust

Usta, a właściwie górna warga i nos od zawsze były moim ogromnym kompleksem. Zanim przyszłam do gabinetu dr Kondej, moja górna warga była bezkształtna, wąska, a boki ust niemalże niewidoczne. Po konsultacji z Panią dr zdecydowałam się na chirurgiczne powiększenie ust i to był najlepszy wybór nie tylko zabiegu, ale przede wszystkim chirurga! Teraz moje usta mają taki kształt jakiego nie uzyskalabym powiększając je kwasem hialuronowym. Kształt jest zdecydowanie inny niż miałam poprzednio, jest taki jaki chciałam mieć, nie spodziewając, że taki efekt mogę uzyskać! W przypadku nosa miałam opadajacy koniuszek, który jeszcze bardziej opadał podczas uśmiechu, w dodatku patrząc z profilu był bardzo okrągły, duży, przez co dawał wrażenie dużego nosa. Dr zaproponowała mi plastyke nosa z przeszczepem chrząstki z ucha i to był strzał w 10, do dziś zachwycam się i nie mogę uwierzyć jaki efekt udało się osiągnąć. Czubek nosa nie opada nawet minimalnie, nawet przy uśmiechu, jest prosty, idealnie uniesiony a przede wszystkim nie jest już okrągły, lecz subtelny i smukły. Z całego serca polecam Panią dr, jest świetnym chirurgiem plastykiem - estetą i przesympatycznym człowiekiem! :D
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry