Widok

Plichta Gdynia i Wejherowo to dwa różne światy!

Jestem z Gdyni, ale wszystko załatwiam w Wejherowie. Gdynia zlewa klienta. Mam dwa auta tej marki i nic nie zrobiłem w Gdyni. Chciałem kupić auto - WEJHEROWO górą! Pozdrowienia dla Pana Patryka Pikrona. Rzeczowy do bólu, spokojnie przeprowadzone obie transakcje. Ceny dużo korzystniejsze niz w Gdyni. Doradztwo na najwyższym poziomie bez nachalnego namawiania. Super 6! Dalej serwis na czele z Panem Michałem Czaj. Jego mentalność i kultura odbiega o lata świetlne od wielu na podobnym stanowisku, to Jego podejście do klienta zadecydowało o zakupie drugiego auta tej marki, więc i tu 6! Tak trzymać! Czasem warto nadrobić parę kilometrów... a ubezpieczenie tylko u Pani Patrycji.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skda Octava kombi w Gdyni przebieg 166k, (ciemny granat) 1.6 + LPG, cena wywolawcza 38k, upust do 37k i pozniej do 36500 jesli auto kupione do konca miesiaca. Nastepnego dnia jazda probna przed jazda wspomnienei, ze jest nowa usterka i za 500 (ktore zostalo darowane - zostana zmienione tarcze i klocki hamulcowe, choc mozna na nich jeszcze z 10-15k przejechac. - Jazda probna - katastrofa z tarczami auto nie nadaje sie do jazdy poza miastem (test na obwodnicy) - hamowanie to mega czkawka i szarpanie ze skaczaca kierownica. Oczywiscie sprzedawca mowi, ze zostana naprawione ale cena 37k ... dziekuje poczekam. Szkoda czasu, dzien wczesniej usterki nie bylo przy negocjacji ceny.
Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry