Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bogusław - opinia wątek zamknięty Kupiłem i od 9 lat serwisuję tu auto . Jestem bardzo zadowolony z obsługi i...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Anonim - opinia wątek zamknięty Miałem problem z samochodem, zabił trafiłem do tego serwisu byłem w 3 innych...
~Anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Polecam ten serwis! wątek zamknięty Dziękuje za szybką obsługe i fachową naprawe mojej skody.
~M.G.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Polecam ten serwis! :) wątek zamknięty Masz problem z samochodem, polecam ten serwis - rzetelna obsługa i bardzo...
~Kasia G
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Serwis na 6 wątek zamknięty W serwisie Skody w Wejherowie pracują naprawdę konkretni panowie, z dużą...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Pani Asia wątek zamknięty Wczoraj wyjechałam z salonu w Wejherowie citigo jakością obsługi jestem...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Jestem Zadowolony wątek zamknięty Bardzo podobała mi się obsługa w serwisie mojego samochodu.
~MM
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Bardzo Polecam wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa. Super podejście do klientów. Chcesz kuć nowe...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Używane auto wątek zamknięty Witam wszystkich jestem z opolskiego kupiłem Oktavie w Wejherowie przed...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Usługa serwisowa wątek zamknięty Pojecalem do serwisu bez umowienia sie. Przyjeli mnie od reki. Naprawili auto...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Sprzedaż samochodów nowych - brak zainteresowania wątek zamknięty W dniu wczorajszym tj 15.11.2017 około godziny 13-14 odwiedziłem salon skody...
~Dariusz K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Średnio wątek zamknięty Salon ma już lata świetności za sobą , ale jest czysty i zadbany. Miła i...
~Wojtej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Zakup auta używanego - NIE POLECAM wątek zamknięty 2 tygodnie temu zakupiłem w Wejherowie auto używane. Powiedziano mi, że na...
~mli
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Nowy Superb wątek zamknięty Do momentu odbioru nowego auta (Skoda Superb) wszystko było OK, nawet bym...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Profesjonalna usługa wątek zamknięty Bardzo profesjonalna usługa, cena miała być wyższa niż zapłaciłem za przegląd...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Zakup samochodu używanego - nie polecam wątek zamknięty 2 tygodnie temu zakupiłem w Wejherowie auto używane. Powiedziano mi, że na...
~mli
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

stały klient od 2003 roku wątek zamknięty Uważam , że to jest najlepszy salon i serwis w woj. pomorskim. Wszyscy...
~krzysiiek z firmy DS
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Wymiana oleju wątek zamknięty Witam wszystkich. Do tej pory uznawałem salon Plichty w Wejherowie za...
~Sylwek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Serwis Skoda Wejherowo wątek zamknięty Idealna obsługa klienta, dobra cena usług.
~Zbigniew
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejscie do klienta, można negocjować ceny i szybka...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

24

wątków

do góry