Widok

Po prostu taniec :)

Cześć!

Szukam sympatycznej, a optymalnie też w miarę ładnej i zgrabnej partnerki na lekcje tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywają się w środy o 19.30, atmosfera jest świetna a prowadzący przemili.

O mnie: jestem dość przystojnym i raczej sympatycznym srebrnowłosym mężczyzną ok 40tki, mam 186 cm wzrostu i wagę w normie :)

Od niedawna jestem w separacji, i realizuje swoje marzenie o nauce tańca.

Nie szukam poważnek relacji, ale jeśli chesz potańczyć, pogadać, pośmiać się i spędzić ze mną na luzie trochę czasu raz w tygodniu, to znakomicie, zapraszam do kontaktu
semantis@int.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś pięknego :) Trzymam kciuki i czekam na relację z zajęć.
Sama, wystawię ogłoszenie, za jakieś ... 7 lat i zażądam sobie, seksy 30latka ha ha :D
Ps
Coś wspaniałego!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zajęcia są świetne, a Ty najwyraźniej sfrustrowana :)
Jestem wysoki, szczupły, w miarę przystojny, nie ma chętnych to nie, nikogo nie namawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ps. Znalazlem kilka chetnych Pań na tinderze, jestem fajnym facetem, mam niezłą kasę, i nie jest to trudne, ale Panie z T chcą więcej niż tylko tańca, a ja nie chcę zdradzać żony, dopóki ją jeszcze formalnie mam.

Co w tym dziwnego, że szukając partnerki do tańca chciałbym żeby była na tyle atrakcyjna, żeby przyjemnie się nam ze sobą tańczyło?

Drogie Panie, zapraszam :)
semantis@int.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

!!Uwaga na sponsora z Moreny!! (3 odpowiedzi)

Dziewczyny uważajcie na sponsora z Moreny. Koleś mieszka w domu na prywatnym osiedlu na przeciwko...

Szukam bratniej duszy (5 odpowiedzi)

Hej ! Przeprowadziłam się do Gdańska miesiąc temu, niestety oprócz chlopaka nie mam tu nikogo...

ZapisaniSobie pl - dla chrześcijan szukających miłości (50 odpowiedzi)

Jeśli dla kogoś z was ważne czy przyszły mąż/żona będzie chrześcijaninem/ką to naprawdę polecam :)

do góry