Widok

Po prostu taniec :)

Cześć!

Szukam sympatycznej, a optymalnie też w miarę ładnej i zgrabnej partnerki na lekcje tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywają się w środy o 19.30, atmosfera jest świetna a prowadzący przemili.

O mnie: jestem dość przystojnym i raczej sympatycznym srebrnowłosym mężczyzną ok 40tki, mam 186 cm wzrostu i wagę w normie :)

Od niedawna jestem w separacji, i realizuje swoje marzenie o nauce tańca.

Nie szukam poważnek relacji, ale jeśli chesz potańczyć, pogadać, pośmiać się i spędzić ze mną na luzie trochę czasu raz w tygodniu, to znakomicie, zapraszam do kontaktu
semantis@int.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś pięknego :) Trzymam kciuki i czekam na relację z zajęć.
Sama, wystawię ogłoszenie, za jakieś ... 7 lat i zażądam sobie, seksy 30latka ha ha :D
Ps
Coś wspaniałego!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zajęcia są świetne, a Ty najwyraźniej sfrustrowana :)
Jestem wysoki, szczupły, w miarę przystojny, nie ma chętnych to nie, nikogo nie namawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ps. Znalazlem kilka chetnych Pań na tinderze, jestem fajnym facetem, mam niezłą kasę, i nie jest to trudne, ale Panie z T chcą więcej niż tylko tańca, a ja nie chcę zdradzać żony, dopóki ją jeszcze formalnie mam.

Co w tym dziwnego, że szukając partnerki do tańca chciałbym żeby była na tyle atrakcyjna, żeby przyjemnie się nam ze sobą tańczyło?

Drogie Panie, zapraszam :)
semantis@int.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Kawa (3 odpowiedzi)

Witam Bywają tu mężczyźni po 46 roku życia? Wolni bez choroby psychicznej ;)

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (6 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

do góry