Widok

Po znajomości zjesz tam szybciej....

muszę przyznać, że hamburgery smaczne (choć w Gdyni koło Prezydium jadałam lepsze), ale podejście kolesi z Carminka do klientów zwala z nóg - w negatywnym znaczeniu. Otóż co się wydarzyło parę dni temu. Kilka ładnych minut po złożeniu zamówienia zjawili się znajomi obsługi i otrzymali nasze hamburgery, więc my zamiast czekać 10 minut, czekaliśmy na nasze jedzenie prawie 20 minut i patrzyliśmy jak nasze hamburgery znikają w brzuchach ziomków "szefow kuchni". Niestety zasada "po znajomości" ma się pierwszeństwo na tyle mnie zraziło, że więcej nie skorzystam z usług Carmnika!!!
Moja ocena
Carmnik kategoria: Food Truck
obsługa: 1
 
menu: 4
 
jakość potraw: 5
 
komfort: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo nam przykro,że odniosła Pani takie wrażenie. To prawda, że znajomi u nas jedzą ale nigdy nie byli traktowani poza kolejnością. Każdy z klientów jest obsługiwany według kolejności złożonego zamówienia i nie stosujemy tutaj żadnych wyjątków! Zdaża się, że przyjmujemy zamówienia telefonicznie i być może w tym przypadku ktoś odebrał zamówione wcześniej jedzenie. Pozostaje nam przeprosić za spowodowanie zamieszania i zaprośić ponownie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry