Widok

Poczta Polska

aplikacja przez stronę ,czy kto się doczekał odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kilkakrotnie składałem aplikacje. żadnej odpowiedzi. nawet nie wysyłają słowa "dziękuję"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się doczekałam i dostałam zaproszenie na rozmowę po prawie dwóch miesiącach, podziękowałam - bo już pracowałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dostałam odpowiedź zwrotną w formie telefonicznej rozmowy z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną już następnego dnia. Do wyboru kilka rejonów w Gdyni-wybrałam ten najbliższy miejsca mojego zamieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tob, jak to nie wysyłają. Wysyłają- robi to automat więc już nie przesadzaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim; Tak. Aplikację składa się przez automatyczny system eRecruiter. Automat wysyła informację o przyjęciu aplikacji i na tym koniec. Aplikowałem już w ten sposób na rózne stanowiska kilka razy. Bez skutku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

do góry