Odpowiadasz na:

Re: Poddaję pod ROZWAGĘ .

Dziwnie skonstruowane zdanie. Domyślam się, ze zjadło Ci "mam" przed "wrażenie", ale i tak, zwykle ma się wrażenie właśnie wtedy, gdy nie wie się czemu tak jest i pozostaje wrażenie. Ze zdania... rozwiń

Dziwnie skonstruowane zdanie. Domyślam się, ze zjadło Ci "mam" przed "wrażenie", ale i tak, zwykle ma się wrażenie właśnie wtedy, gdy nie wie się czemu tak jest i pozostaje wrażenie. Ze zdania wynika raczej, że nie wiesz czemu masz wrażenie. no masz i już, taka natura wrażenia.
Co do meritum, to może założyciel wątku by napisał, za co jest karany mandatami i dlaczego tych powtarzających się mandatów nie da się uniknąć, czyli dlaczego do utrzymania interesu jest zmuszony nagminnie łamać prawo.
- Zajmuje całą szerokość ścieżki nadmorskiej? Prawdopodobnie na tym forum nie znajdzie zrozumienia
- Nie ma kasy fiskalnej?
No nie wiem, co jeszcze jest w biznesie rikszarskim takiego, żeby jednośladowi rowerzyści poparli, a przynajmniej zrozumieli okropieństwa represji. Samo towarzystwo rowerowe uważa się za represjonowane (część za nakaz jazdy po ddr, część za nakaz jazdy po ulicy, gdy ddr nie ma) więc może byśmy mogli zrozumieć, choć tolerancji to się domaga Mario raczej od policji.

zobacz wątek
10 lat temu
~Rysiek 55+

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry