Nie rozumiem dlaczego nie można wybrać oceny "0" Rentgen poniżej wszelkich kryteriów, nawet tych z czasów prl. najpierw czekałam 15 minut na wejście mimo, iż przede mną nie było innych pacjentów. Następnie, już w negliżu byłam zmuszona przez kolejne 15 minut wysłuchiwać prywatnej rozmowy pracownicy RTG. Kolejny punkt to już absolutne niezrozumienie etyki, godności pacjenta, a nawet kompletny brak empatii w stosunku do drugiego człowieka. Pani z RTG kazała mi wreszcie łaskawie podejść do ekranu, który znajdował się w prostej linii widokowej - otwartej - przez dwa pomieszczenia - na remontowany fragment budynku - gdzie dwaj czy trzej Panowie robotnicy mieli wspaniały widok na moje gołe piersi, żeby nie powiedzieć cycki. Oczywiście ja o tej sytuacji nie zostałam wcześniej poinformowana. Panowie od remontu mieli więcej empatii i przyzwoitości od Pani z UCK i w końcu dyskretnie się odwrócili. Pani nadal nie widziała problemu. Ciekawa jestem, czy równie chętnie latałaby z gołym tyłkiem po Grunwaldzkiej. Jutro zamierzam poinformować o tej sytuacji kierownictwo przychodni ew.(i dalej limit słów)