Widok

Podlicznik do wody

Witam. Wiecie może kto może założyć podlicznik, jaki koszt? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko załatwiasz tam, gdzie płacisz za wodę. Zadzwoń i się dowiesz.
Ja podlicznik miałem już założony przez developera, ale i tak "od wody" musieli przyjechać, oplombować i spisać protokół.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety podlicznik muszę założyć sam, oni tylko przyjadą o plombować odebrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

licznik samemu, we własnym zakresie, ja za minimalną przeróbkę instalacji i zamontowanie licznika zostałem skasowany ok 400zł, potem jeszcze chyba 80 zł za wizytę hydraulika z wodociągów, aby podbił kwit i zaplombował, sam licznik nie jest drogi, hydraulicy się cenią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz wiercić przez ścianę?
Rozbierać istniejącą instalację, żeby wrzucić kolanko?

Ja miałem kolanko przygotowane, więc tylko wykręciłem zatyczkę i dorzuciłem kawałek instalacji (po środku z rurą giętką, bo sprzętu do lutowania rur nie mam). Wiercenie przez ścianę też mnie nie ominęło.
Facet jak przyjechał z wodociągów to i tak trochę przerobił po swojemu (czemu? wg. niego tak było lepiej).

Jeśli te 400 zł to z materiałem, to źle nie jest, bo same kraniki, licznik i rurki trochę kosztują.

I jedna uwaga - dobrze mieć opcję spuszczania wody z tej odnogi i pamiętać, żeby to zrobić przed przymrozkami (bo jak nie, to wymiana kranika na dworze będzie obowiązkowa).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry