Widok

Podoba Wam się imię Kordian? :)

Myślę, żeby tak nazwać synka. co o tym myślicie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A drugiego Cham? Kruczkowski by się ucieszył ;))) :D
I na dodatek by przeszło w urzędzie ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
> A drugiego Cham?

Dokładnie taką samą myśl miałem, jak przeczytałem tytuł wątku ;D

Na szczęście dla dziecka, obecne pokolenia literatury nie czytają (co najwyżej 50 szarych twarzy) to i nie będą miały takich skojarzeń.
No.. może gdzieś się obije echem Kordian Wallenrod Juliusza Mickiewicza ;]

Wątków o nietypowych imionach było już sporo. Szczególnie na suwaczkach.
I (bez urazy dla autorki wątku) co rusz przewija się taka refleksja: jest pewną, zauważalną prawidłowością że im bardziej banalni rodzice, tym bardziej wydymane imiona dla dzieci. Taka forma odreagowania ;)

Sam fakt, że zamiast podjąć decyzję o wyborze imiona dla dziecka samemu (ew. w gronie najbliższych) pyta się obcych ludzi na Forum, już o czymś świadczy ;]
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
>im bardziej banalni rodzice, tym bardziej wydymane imiona dla dzieci

Sadyl... Chyba WYDUMANE? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mikro , niech Sadylowi będą nawet i wydymane :D Są Święta ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Chyba WYDUMANE?

Oczywiście, że wydUmane.
Literówka.. choć Freudowska ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konrad nie Kordian Wallenrod
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Raczej Konrad Wallenrod(Adama Mickiewicza) nie Kordian !!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Mikronezjo;

Cyt. "A drugiego Cham? Kruczkowski by się ucieszył ;))) :D I na dodatek by przeszło w urzędzie ;)"

Nie spodziewałem się po tobie tak ciętej riposty;-) - zaskoczyłaś mnie;-) Mężczyźni powinni się Ciebie bać;-)

No dobrze: Już nic nie piszę, żeby nie było, że dokuczam.

@Ewo;

Wybór imienia dziecka jest sprawą indywidualną, jeśli się podoba, Tobie oraz jego Ojcu to nie musisz się o to pytać na forum?

Ja i wiele osób zwyczajnie Ci nie odpowie;-)

Jednak spróbuję Ci przedstawić inny tok myślenia w nadawaniu Imion dzieci:

U mnie aż tak typowo nie ma;-) jak poniżej opisuję ale mam co najmniej dwóch znajomych, którzy swoim dzieciom, nadali Imiona brzmiące bardzo typowo w języku angielskim a równie dobre są do zastosowania w języku polskim. Jest ich dość duży wybór, zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki.

Z czego to wynika: Zwróć uwagę, że od co najmniej ostatniej dekady my Polacy odczuwamy szeroko pojętą globalizację. Wyjeżdżamy do pracy za granicę, tam się uczymy, tam często zapuszczamy korzenie na całe życie, zakładamy rodziny, utożsamiamy się z tym krajem i chcemy by do Nas zwracano się Imieniem typowym dla danej nacji Czy jego odpowiednikiem występującym w najpopularniejszym międzynarodowym języku (angielskim). Musisz również brać pod uwagę, że twoje dziecko może studiować za granicą Czy tam się osiedlać, wtedy może być łatwiej wtopić się w tłum i aż tak nie wyróżniać się - czasem tak bezpieczniej.

@Ewo, zamieszałem? Nie czytaj tych moich bzdur i nadawaj co Wam się żywnie podoba;-)

P.S.
Np. taki nie Kordian a Konrad to zdrobniale Kondzio;-) Czyż nie fajne imię;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
> @Mikronezjo (..) Mężczyźni powinni się Ciebie bać;-)

Mężczyźni nie boją się inteligentnych kobiet, nawet jeśli mają cięty język.
Ta przypadłość dotyka jedynie chłopców :]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadyl... :* :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
R.N. - to nie riposta, to żart i pierwsze skojarzenie, jakie mi się nasunęło na myśl. Poniżej odpowiedziałam już "na poważnie" :)

>Mężczyźni powinni się Ciebie bać;-)

A to dlaczego? ;)
Bo mam swoje zdanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikronezjo;-) ;-) ;-)

Ja się boję. Inteligentnych kobiet.

Zaliczam Cię również do Nich, i @Rudą Wredną też.

Już nic nie piszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj, tam, daleko mieszkasz od Trójmiasta, nic Ci nie grozi :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
R.N
Nie bój się , jak przyjedziesz do Trójmiasta to pewnie i tak się nie spotkamy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się. Nie spotkamy się nigdy;-)

Każdy interakcja ma swój początek i koniec;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie się podoba :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a w zdrobnieniu Kordzik bedziesz wolać ... Chyba ładniejsze Dorian!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bonifacy lepsze i takie na czasie by było Boniface Kowalsky
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewo , mi osobiście się nie podoba , w dodatku często jest zdrabniane na Korek...Ale to ma się podobać Tobie , a nie ludziom , skoro myślisz , żeby tak nazwać syna to znaczy , że podoba Ci się to imię , więc nie sugeruj się gustem ludzi.. Na pociechę dodam , że dzieci i tak rzadko kiedy są zadowolone z nadanych im imion :)))))) :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Na pociechę dodam , że dzieci i tak rzadko kiedy są zadowolone z nadanych im imion

Dziś na poważnie: właśnie dlatego uważam, że nadając dziecku imię, powinno kierować się nie własnym widzimisię, tylko należy też wziąć pod uwagę fakt, że można dziecko unieszczęśliwić na całe życie. Imię to coś w rodzaju wizytówki człowieka. Wyobraźcie sobie moment, kiedy nasz maluch o wycudowanym imieniu, którego nie ma w polskim kalendarzu, trafia do grupy dzieci (w przedszkolu, szkole)... Dzieci potrafią być okrutne i wyśmiewać się z imienia, bo jest inne, niespotykane, a może kojarzące się z czymś - podam przykład. W dzieciństwie spotkałam chłopca, który miał na imię Ariel. To nie były czasy disney'owskiej syrenki, tylko moment, kiedy pojawiły się w reklamie telewizyjnej proszki: Omo, Vizir i... właśnie Ariel. Nie muszę chyba mówić, jaka była reakcja dzieciaków na takie imię? Niektórzy chcieli wiedzieć, kiedy Ariel ma imieniny? Ale nie znał odpowiedzi na to pytanie :/.
Jest tyle pięknych, polskich imion... Są takie, które uznaje się za popularne, ale można znaleźć też takie, którego nie usłyszymy w każdej piaskownicy i które nie będzie tylko spełnieniem naszego kaprysu, żeby mieć dziecko o oryginalnym imieniu ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cyt. "...W dzieciństwie spotkałam chłopca, który miał na imię Ariel"

Mam osobiście kolegę, który ma 37 lat Czyli jest już dorosłym mężczyzną i ma na imię Ariel;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację Mikro , ja w klasie miałam Ariela...Biedny chłopak , wiecznie mu docinano. Dodam jeszcze , że często wydumane imiona brzmią śmiesznie z pospolitym nazwiskiem np. Aureliusz Śledzik... :D :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, ja znam całą masę takich zestawień, ale na Forum nie podam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie podałam autentyka , chociaż o takim nazwisku znam kogoś :D
Mam drugiego psa , przypałętała się wczoraj znajdka , jak ją nazwać ? ;))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak do mnie trafiają znajdy, to imiona same się na myśl nasuwają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka też ją już nazwała , a ja myślę co z nią zrobić ... ale jest słodka , żal będzie się rozstać :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Córka czy znajda? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raz jeden w życiu nadawałem psu imię.
Miała to być decyzja kolektywna. Ja jedynie nałożyłem ograniczenie, żeby były dwie sylaby i nie było litery "R" w imieniu (z przyczyn oczywistych;)
Trwało to min. 2 dni i zero konsensusu.
W końcu arbitralnie nazwałem psa Helmut, bo miał być docelowo owczarkiem niemieckim. CO prawda nieco mu nie wyszło, ale imię pozostało :)
Czasami miałem wrażenie, że rozumie po niemiecku więcej ode mnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I córka i znajdka są słodkie , tylko znajda ma włącznik od fonii a córka nie :D :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyżby wada genetyczna? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest to bardzo prawdopodobne ;) Coś po mamie odziedziczyła :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
100% się zgadzam.

Imię powinno zawsze iść w parze z Nazwiskiem! Inaczej może wyjść beznadziejnie.

Jednak nie zgadzam się, że dzisiejsze dzieci śmieją się dalej z nietypowych imion. Chyba już tak nie ma a pojedyncze przypadki zawsze się będą zdarzać.

Np. Bardzo popularne Imię w Polsce (w ostatniej dekadzie): Jakub, zdrobniale Kuba, a dzieci zwłaszcza te mniejsze mogą wołać Kupa;-)

Tak na marginesie: Jakub i Kuba to dwa różne Imienia ale mające tą samą zdrobniałą formę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inne IMIONA o takim samym zdrobnieniu to m.in. Magdalena i Magda albo Olga i Aleksandra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
R.N.
Bo imiona , które kiedyś były w naszym kraju dziwnym zjawiskiem , dziś są na porządku dziennym , w związku z czym nie dziwią , zresztą teraz dzieci wyśmiewają często stan posiadania innych , niestety... Dobra , już nie marudzę pesymistycznie ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruda, a nie możesz zatrzymać znajdy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo bym chciała , tym bardziej , że nie odstępuje mnie na krok :( Zgłosiłam ją w schronisku , że jest u mnie , ale nikt jej nie szuka :( Rozwieszę jeszcze ogłoszenia , jeśli nie znajdzie się właściciel , to zostanie ze mną aż do mojego wyjazdu , a później znajdę jej dobre ręce , już kilka moich koleżanek ją chce , a ja chciałabym mieć psicę jakoś na oku.. Czuję się za nią odpowiedzialna , w myśl słów " stajesz się odpowiedzialny za to , co oswoiłeś "...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ruda, zajrzyj na maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zerkam ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Mikronezjo;

Mi też Coś wyślesz na e-mail? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
R.N., przecież się mnie boisz ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, no otworzyć maila mogę;-) Mam nadzieję, że nie będzie to wirus groźniejszy od HIV;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro , poszło :)
R.N.
Podaj e-mail , zobaczymy , może podeślemy Tobie coś :D Tylko pamiętaj , że inteligentne kobiety potrafią być uszczypliwe :)))))))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ruda, uszczypliwe? Tylko? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tylko uszczypliwa.. wredna - może czasem , mściwa wcale .. tylko przykre słowa na długo zapamiętuję :)))) To z cech , które raczej są wadami :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
>tylko przykre słowa na długo zapamiętuję

Też tak mam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To ja jednak zrezygnuję. Powiało chłodem;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
R.N.
Jakim tam chłodem ? Chłodem ode mnie ? Ale numer , pierwszy raz czytam o sobie coś takiego :D To , że zapamiętuję przykre słowa , nie oznacza , że je wypominam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Mikronezja oraz @Ruda Wredna;

Miłego dnia Wam życzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
R.N.
Ja Tobie także życzę miłego dnia , chyba się nie obraziłeś ?? :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wzajemnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Ruda Wredna;

Nie, proszę Panią;-) Rodzina wzywa;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A , to dobrze .. Bo już się bałam , że się obraziłeś :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wracając do imion jeden z moich kolegów z klasy miał na imię Kordian. Inny miał na imię Mieszko. I nikt nie śmiał się z tych imion. Z innej beczki zeszłego lata na plac zabaw na którym bawiła się moja córka przyszła kobieta z trzema dziewczynkami. Jedna miała na imię Bianka a druga Dżesika (celowo piszę fonetycznie). Imienia trzeciej dziewczynki nie pamiętam ale także brzmiało jak imię bohaterki wenezuelskiej telenoweli.
Natomiast szukanie porady na forum w kwestii wyboru imienia dla dziecka to czysty absurd.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross, zapewne Jessica ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mogła także być Isaura :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobrze że ludzie poszukują ciekawych imion dla dzieci.
Na przykład wielu ludziom imię mojego dziecka od razu kojarzy się z pewną małą pszczółką. Moim małym sekretem jest fakt że to imię ma typowo polską etymologię. Jeszcze nie spotkałam nikogo kto by wiedział skąd to imię wynalazłam, a wynalazłam z bardzo starej książki z jeszcze starszych podań :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy byłam młodsza to bardzo nie podobało mi się moje imię, ale po przeczytaniu pewnej książki zmieniłam zdanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi moje imię niestety nadal się nie podoba , w związku z tym w zasadzie go nie używam ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Vi:

Czyżby potwierdzała sie teza, ze mało kto jest zadowolony ze swego imienia?
Masz całkiem "porządne" i fajne imię :)

Witaj ponownie na Forumie. Stęskniłem się za Twoją grzywką :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi, Ruda i Sadyl - nie podlizuję się, ale Wasze imiona należą do moich ULUBIONYCH - poważnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@μ:

Moje też należy do moich ulubionych ;]
Z imieniem Vi mam różne skojarzenia. Bo i naprawdę fajne babki i takie.. mniej fajne z jedną suką, której staram się nie pamiętać :/
Wrudzielec nie chce mi powiedzieć, jak ma na imię, zatem się nie odniosę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta mniej fajna była jedna, zatem nie sprowadzaj ładnego imienia do tej jednej osoby ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@μ:

Dwie.
Jedna niedawno. Druga... nie pamietam !!!

Vi już mi kiedyś nazajutrz mówiła, że Jej się podobało, zatem mam z Nią wyłącznie dobre skojarzenia :D

Sorki Vi.. nie mogłem się oprzeć :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli nie muszę się już starać ;) Też dobrze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Vi:

Dbaj o grzywkę a będzie gites :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakże mogłabym zaniedbać takie cudo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja grzywka może śnić się po nocach ;)

Dzięki, Sadylu, teraz też już doceniam moje imię w powodzi różnych Nikoli, Samant i Amand ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam okazję przerabiać oryginalność imienia w szkole,potem w pracy,a i teraz zdaża mi się zauważyć zaskoczenie ;)...miałam i fajne i niefajne sytuacje z nim związane...trzeba sobie umieć z tym radzić;)..ja osobiście uwielbiam tradycyjne polskie imiona:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inko, mnie się bardzo podoba Twoje imię :) A Sadyl ma na imię tak samo jak mój brat, więc bardzo ładnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sadyl

W takim razie muszę zrobić wszystko, żebyś miał tylko i wyłącznie sympatyczne skojarzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi, uważaj, co obiecujesz ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@inka²:

Masz fajne imię (choć nie dla mnie z przyczyn oczywistych;)
Co prawda nie z naszej "strefy klimatycznej" ale i egzotyka żadna.
Ja, na Twoim miejscu pisałby je rozlącznie. Oddzieliłbym pierwszą sylabę, Tak dla zabawy ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl...tak...fajna papuga ukryta jest w moim imieniu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl , Wrudzielec ma paskudne , pospolite imię :)))) Uwierz mi , nie ma czego żałować ;))) Nawet miałam plan , żeby przestawić drugie imię na pierwsze , ale za dużo zabawy ;)) Jeśli ktoś do mnie mówi po imieniu , to czasem za późno łapię , że to było do mnie :D :D
Nie wiem Mikro , jak moje imię może być czyimś ulubionym :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruda, masz takie fajne imię, że wybrałam je sobie na bierzmowanie:) Moje imie mi się kompletnie nie podoba, ale je akceptuję.
Jeżeli chodzi o imię Kordian, to podoba mi się. Moj syn to Konrad, po moim dziadku:)
Vilette, w zeszłym tygodniu urodziła się moja nowa sąsiadka, twoja imienniczka:)
W przedszkolu mojego syna można spotkać Jasia, Klarę, Tadeuszka:) a także imiona mniej spotykane obcobrzmiące: Oksana, Aleks, Lew, Dorian, Jessica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli jak widać , ja jestem marudna i wybredna , bo mi się kompletnie nie podoba :D Ale cóż , mam tyle wad , że i wybredność możemy do tego dodać ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@inka²:

Nigdy przez myśl mi to nie przeszło... choć rzeczywiście.

Mogłaś tego nie pisać :/ Kojarzy mi się ze zwierzątkiem pewnego... (zabrakło mi słowa, bo "człowiek" byłoby nadużyciem semantycznym a nie chciałbym w tym jakże sympatycznym wątku używać słów za które Nasz Milusio i Błyskawicznie Nam Panujący mnie zabanuje ;])
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj Sadyl...czy Ty musisz mieć zaraz takie skojarzenia?;)...wolę papugę od Twojej propozycji pierwszej sylaby;)..ps.nie lubię bagien;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, nie wiem czy wiesz, ale jest też taki ssak :). Uroczy bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl , myślisz , że Ad wysłałby Cię na przymusowy urlop od forum ? ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro...serio???..zaskoczyłaś mnie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są na świecie zwierzęta, o których nie śniło się nawet filozofom ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Inka²:

Wielokrotnie pisałem na Forum, że mam nadmiar synaps/-ów.
Fakt, że Ciebie wówczas jeszcze nie było "na świecie".
Ale nic nie poradzę, że wszystko kojarzy mi się ze wszystkim (a to drugie wszystko i tak mi się kojarzy z seksem ;] )

Gdybym był kobietą (ach... rozmarzyłem się.. ;) i miał na imię tak jak Ty, oddzielenie pierwszych dwóch liter byłoby dla mnie tak samo naturalne, jak pisownia "∂" zamiast "d" w moim nicku. Forma zabawy, gry słowem pisanym :D
Ale to moja wizja świata, która zupełnie nie musi być Twoją :)

Też nie lubię bagien.. ale vide powyżej (o synapsach)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, serio :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl...ja też lubię bawić się słowem;)...i nie tylko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, a Ty znowu, chociaż jest przed 22:00 :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mikro...no ja nie wiem jakimi ścieżkami podążają Twe myśli ale jedno wiem...chyba to są myśli dozwolone po 22-ej;p:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Inka, a Ty znowu

Czytałem poprzednie..
Nie skomentowałem, bo obrosło N-dziesięcioma kolejnymi wpisami...

W starym* piecu diabeł pali...
W moim wieku to ulubione przysłowie

I to jak pali.. :D

---
@Inka²:bez urazy :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl....doprawdy nie mam zielonego pojęcia o czym Wy tu rozprawiacie...jakiś piec...palenie..umawiacie się na jakieś zabawy pirotechniczne?:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, bo my mamy gorące umysły ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gorące umysły ,gorące pomysły...tak mi się dziwnie skojarzyło;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorące ręce, usta, wargi, ciała...
W tej kolejności :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uff, ale tu gorąco ;) Idę po wodę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl...czy masz gorączkę?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi, lepiej zimny prysznic od razu :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, bardzo zimny ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Naturyzm (37 odpowiedzi)

Gdzie spotykają się z 3miasta i okolic naturyści poza sezonem.

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

do góry