Widok

Podsumowanie

Porażka!!! Jedzenie do kitu jak za komuny do bigosu dodać wody i mamy kapuśniak. Wszyscy latali z biegunką. Jak przestaliśmy pić podaną wodę do obiadu objawy czarodziejsko zniknęły. Teraz całe skrzydło nie ma prądu. Pani "uprzejmnie" poinformowała że jest 12 w nocy i mamy zaczekać do następnego dnia aż zjawi się kompetentny pan. Znając życie będzie 13:00. Idź w obcym miejscu do kibelka po ciemku to jeszcze nogi sobie człowiek połamie. A ja idę z pięć razy. Bateria w telefonie 12% a o 6:00 trzeba wstać bo o 7:00 śniadanie a posiłków nie można zabierać do pokoi. Oczywiście sanatoriusz powinien trochę pomyśleć i przywieźć z sobą agregat. Bo co oni mogą na to poradzić. Żal tylko fizjoterapeutów bo naprawdę super ekipa. W życiu już nie złożę wniosku o sanatorium.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Latarke spakować na turnus
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak pokoje ile osobowe łóżka wygodne ,ja mam turnus w marcu jak to przeczytałałam już sie obawiam czy przeżyje hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokoje są lepsze i gorsze niektóre fatalne łóżka dość wygodne jedzenie ujdzie najgorsze są hałasy w nocy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lepsze i gorsze pokoje o co chodzi ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To miałeś farta. Bo moje łóżko i osób na piętrze są fatalne. Osoby z problemami z kręgosłupem muszą spać na wybitnych na których czuć każdą sprężyne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Burdel i jeszcze raz to samo gdybym wiedziala zetak bedzie nigdy bym nie przyjechala bylam w wielu sanatoriach ale czegos takiego nie bylo przynajmniej nie bylo widac ato co sie dzieje tu przechodzi wszelkie granice
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Chodzi Ci o osoby które przyjechały się tam leczyć? czy o personel i warunki? Mam turnus w marcu ale to co wypisujecie daje do myślenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak o kuracjuszy słyszałam o tym ale teraz sama widziałam personel ok cieszę się ze się kończy turnus
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Personel super z usmiechem ale reszta daje do myslenia nastaw sie na zdrowie a wszystko bedzie ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie taki mam zamiar :). Myślę że dużo zależy od ludzi i pozytywnego nastawienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kurczę jadę 22.02 i jestem przerażona Twoja opinią..!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem przerażona jade w marcu znowu jakieś remonty że sa hałasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hałasy są bo ludzie nie dają spać wieczne imprezy burdel a nie sanatorium i to chorzy ludzie jak możesz to zmień sobie miejsce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady, przekoloryzowane, ktoś chyba miał gorszy dzień, kokosów nie ma, ale przecież to nie wczasy w pięciogwiazdkowym hotelu,a awarie w domu też się zdarzają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Moze nie hotel ale sanatorium napewno powinni leczyc a nie pogarszac zdrowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tą koloryzacja odniosłam się do wpisu kaszubki, nie do zachowania co niektórych chorych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry