Widok

Podwyżka dla wójta

Rada gminy właśnie podjęła uchwałę o podwyżce dla wójta. Uchwała wchodzi w życie wstecznie od 01.11.2021. A i wójt będzie zarabiał o 5000 więcej. Fajnie co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Coo???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo mu się poprostu należalo. A dotacja dla przedszkola od gminy została zmniejszona. Zero wstydu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ile wynosi jeśli wiadomo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świat się kończy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczytaj sobie i nie siej nie potrzebnego zamieszania: https://samorzad.pap.pl/kategoria/aktualnosci/samorzadowcy-podwyzki-dla-wojtow-burmistrzow-i-prezydentow-narzucone-ustawa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
No tak zmusili go brania wiecej... biedaczek a taki chciał być uczciwy i nie brac wiecej... brak słów
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ty byś odmówił? Pewnie nie. Zobaczymy jakie podwyżki otrzymali inni wójtowie. wtedy możemy pogadać czy dużo czy mało . Jak dla mnie cała ta ustawa jest śmiechu warte
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież włodarze i politycy muszą sobie wyrównać inflację .. ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dostał 17 500 zł brutto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Poprostu pluje mieszkancom w twarz! Robi co chce , wywlaszcza grunty za grosze i jeszcze mu malo. Protest pod domem wojta z udzialem telewizji , moze wtedy wyjdzie skonfrontowac sie z nami przed kamera..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z i**otami nie ma co polemizować ponieważ ściągną Cie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. Jakbyście nie zrozumieli chodzi mi o protestujacych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dokładnie, według mnie nie należała się podwyżka wójtowi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jemu sie należy taczka i bilet w jedną strone do Hoboken... to jest diabeł wcielony a nie człowiek... chytry jak lis... ludziom co sie mu sprzeciwiają chce niszczyć życie...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

A skąd on się wziął? Jacy wyborcy, taki wójt. "Władza się wyżyw" Jeżeli w spółkach sk.państwa członkowie zarządu zarobili w ub. r. średnio po ponad 600 000 zł, to nasz wójt jest ubogi. Niech ma, niech tylko zadba abyśmy nie jeździli po drogach, jak przed I wojną światową, takich dróg już nawet w telewizji w reportażach z pipidówek już nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A propo dróg to zapraszam na koniec ulicy majora Bojana od strony koleczkowa. Tam to już tylko czołg został bo myślę że terenówka też może zawisnąć. Dzisiaj rano na własne oczy widziałem jak ludzie zawracali jechali na około. Skandal.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przynajmniej ruch się zmniejszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jeszcze podwyżkę sobie dal no proszę jakby tego mało bylo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam sobie nie dał. Taki mamy klimat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radni w d*pke wchodzą
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zróbcie wreszcie porządek z tym wójtem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15 (14 odpowiedzi)

Nareszcie będzie szansa na merytoryczne porównanie kandydatów.

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

Wybory samorządowe 2024 (24 odpowiedzi)

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?

do góry