Widok

Podziękowania

Chciałabym podziękować panom Bartłomiejowi Rawskiemu oraz Jakubowi Górskiemu za ich oddanie dla pacjenta. Od dwóch lat leczono mnie na osteoporozę ale bez rezultatów. Badania kontrolne pokazywały, że jest coraz gorzej z moimi kośćmi pomimo leczenia. Za namową mojej koleżanki, która jest pod opieką wyżej wymienionych doktorów, trafiłam do nich. Badanie ukazało osteoporozę, ale wynik został mi bardzo szczegółowo i zrozumiale dla mnie wyjaśniony przez dr Bartłomieja Rawskiego, dzięki czemu wiedziałam na czym polega moja choroba. Napisał mi jakie badania powinna mieć zrobione na wizytę w Poradni Osteoporozy. Świetny diagnosta. Dwa tygodnie po densytometrii trafiłam na wizytę do dr Górskiego. Natomiast dr Jakub Górski zapoznał się z wynikami, wypytał mnie szczegółowo o wszystko i zaproponował leczenie. Wizyta znów bardzo przyjemna i godna polecenia. Świetny internista. Nie wiem czy leczenie jest skuteczne ponieważ dopiero za 5 miesięcy mam kontrolną densytometrię, ale opieką Panów nade mną naprawdę bardzo profesjonalna i bardzo miła. Ceny też bardzo przystępne. Polecam wszystkim !!! Godni polecania i zaufania.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry