Widok

Podziękowanie

Podziękowanie!
Chciałabym wyrazić odmienną opinię o firmie SMT.
Firma ta w chorobie mojego męża nie zapomniała o nim i wspierała Go psychicznie i finansowo. Po zakończonym długim leczeniu firma SMT ponownie dało mu szansę powrotu do pracy co dla męża było dużą satysfakcją.
Z tego miejsca chciałabym podziękować firmie i wszystkim, którzy pomogli mojemu mężowi wrócić do normalności, bo praca dla Niego jest wszystkim.
Dziękuję Panu Wąsiewiczowi,Panu Kapitanowi, Panu Nowakowskiemu, Panu Bednarskiemu, Pani doktor i koledze Markowi, oraz całej załodze firmy SMT.
Z wyrazami szacunku
Żona
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
przeztań pisac bzdury SMT nie da ci nawet na trumne
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
NIe da ani złotówki a jeszcze spowoduje, że "utoniesz"/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
swojego czasu jako młody marynarz wtedy jeszcze na stanowisku os\cleaner nie świadom zagrożenia jakie czeka na mnie na statku firmy SMT zostałem zmuszany do pracy 7 dni w tyg. w ekstremalnie ciężkich warunkach. Schudłem 14 kilo , dwukrotnie straciłem przytomność pracując w zbiornikach balastowych przy kuciu rdzy jak w kopalni na totalnym złomie, wraku, malując w niewentylowanych pomieszczeniach praktycznie bez powietrza, będac poniżanym i zastraszanym przez oficerke, chiefa officera pokładowego warszawiaka, ktory zachowywał sie jak psychopata i wyglądał jakby używał środków psychotropowych, pewnie i jechał na nich i kapitana totalnego alkoholika, agresora i choleryka!!! ta firma to piekło na ziemie a kaszuby to faszyści gorsi od każdego kapo i ss mana w obozie koncentracyjnym, warunki zywieniowe to skandal i czyste złodziejstwo, ludzie byli wygłodniali jak psy. kaszuby topozostałość po krzyżakach zwłaszcza ze wiekszosc z nich ma niemieckie nazwiska i rozmawia w żrgonie typowo zniemczony jak slązacy!!! jezeli jestes z pomorza - zachodniego juz jestes znienawidzony u nich, fanatycznie przed krzyzykiem sie modlący, obłudni alkoholicy, kłamcy i wykorzystywacze, tak skąpi że guano by zżarli spod siebie centusie, szkłem by d*pe podcierali!!! nigdy ale to przenigdy z kaszubami na staku, tak jakślazaki są to z innego narodu ludzie. Kto jest z Polski i z Pomorza z daleka od SMT , juz lepiej chleb ze smalcem żreć, a tego nie brakuje w SMT w tropikalnych warunkach!!!! Zjełczałego i śm ierdzącego z zamrażanym chlebem odgrzewanym przez 2 tygodnie dzien w dzień!!!!

Kaszuby won z Morza!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry