Widok

Podziękowanie za udaną operację i opiekę

Najlepszy lekarz - dr Maciej Pawlak
Chciałabym polecić dr Pawlaka oraz całą załogę Rehasport. Przede wszystkim dziękuję dr za opiekę medyczną i pomyślnie przeprowadzoną operację, której nikt nie chciał się podjąć. Była to nietypowa plastyka stawu kolanowego w celu stabilizacji rzepki.
Od wielu lat borykałam się z tzw. nawykowym zwichnięciem rzepki, coraz bardziej dokuczało mi to w wykonywaniu codziennych czynności, szczególnie utrudniało chodzenie po schodach. Dzięki poleceniu otrzymałam informację o dr. Pawlaku, który nie dość, że z powodzeniem przeprowadził operację to jest prawdziwym lekarzem z powołania i dobrym człowiekiem, który przejmuje się losem innych. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na takiego lekarza, dzięki niemu w najbliższym czasie będę miała szansę zatańczyć na własnym weselu. Polecam go z całego serca, jak też całą ekipę Rehasport.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarze są w porządku, obsługa -FATALNA. To skandal, że dzwoniłam przez pół dnia na oba podane nr telefonów i musiałam pofatygować się OSOBIŚCIE, żeby się zarejestrować. Panienka w recepcji, z czarnymi krótkimi włosami, poza tatuażami i brakiem umiejętności chodzenia na 12 cm szpilkach niczego sobą nie reprezentuje - ani kultury osobistej, ani zainteresowania klientem, o zwykłym proszę, dziękuję, dzień dobry i do widzenia nie wspominając. Jak ktoś, kto mieszka pod Gdańskiem ma skorzystać z kliniki przy takim poziomie obsługi. Chyba z wiosną czas na zmiany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry