Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysiek - ocena Pan lekarz E. nie potrafi poprawnie wystawić karty zgonu. Niepotrzebne nerwy...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 maja 2024

Grzegorz - opinia Bylem dzisiaj z 2 synami. Lekarz Ewa Torbicz to jakas pomylka. Ta Pani nie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lutego 2023

Sylwia - opinia Właśnie wyszłam z pogotowia. Jestem bardzo mile zaskoczona. Pan dr E....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Stefan - opinia W dzien nie udało mi się dostać do lekarza w przychodni wiec ledwo żywy( z...
~Stefan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Śpiewaczka12345 - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem dobre pogotowie. Lecz jedna Pani według mnie była niemiła,...
~Śpiewaczka12345
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2022

M. - opinia wątek zamknięty Zapewne wszystko zależy od osoby, pory itd. ale my trafiliśmy na bardzo...
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty NiŚOZ, bardzo miły personel, profesjonalna pomoc rzetelne wskazówki
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

83-000 - opinia wątek zamknięty Udzielono mi pomocy b.szybko,opieka chirurgiczna, pielęgniarek
~83-000
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Mala - opinia wątek zamknięty Byłam dzisiaj o 5.00..Lekarz wściekły,ze go obudzilam!!!!!!!Nawet mnie nie...
~Mala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Masakra wątek zamknięty Lekarz internista złości się na sam widok pacjenta- cytuję "marnuje jego...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2019

Nocna opieka wątek zamknięty Wrażliwość i uczynność lekarzy można porównać to rzeźni, skoro już jesteś to...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Nikomu nie polecam czekać w kolejce wątek zamknięty Dzień dobry, Jadąc na pogotowie z dzieckiem nie spodziewałam się, że Pani...
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Masakra!!!! wątek zamknięty Półtorej godziny czekania w kolejce do chirurga A na wejściu do gabinetu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry