Widok

Pohulanka

Pohulanka Temat dostępny też na forum:
Osiedle Pohulanka powstanie w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo od ul. Długiej. W ramach inwestycji powstanie ponad 230 mieszkań. Budynki zostały wkomponowane w malownicze wzgórze, a dodatkowym atutem inwestycji bliska odległość do przystanku tramwajowego.
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra lokalizacja, tak blisko centrum a można mieszkać w otulinie lasów i pagórków

Pobliski ośrodek MOSiR też z pewnością jest dużym plusem...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 12

Dużym plusem

jest też sąsiedztwo mordowni Biskupiej Górki.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2

lokalizacja

Głównym atutem inwestycji jest lokalizacja, infrastruktura nie jest bardzo rozbudowana, ale wszystko co najważniejsze jest 10 min spacerkiem. Jakość widać w doborze materiałów. Tylko architektura jak na osiedle w centrum mogła by prezentować wyższy poziom, nie jest źle ale nie odróżnia się od osiedli dalej położonych.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

raczej nieprawda...

W inwestycji na Drzewieckiego TO NIE JEST DREWNO a jakaś masa co ją po 2 latach trzeba było na Drzewieckiego doklejać! Czy tu jest inaczej?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

super lokalizacja

Bardzo dobra lokalizacja, blisko do centrum, a jednocześnie blisko natury. Wykonanie również porządne.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 14

POHULANKA akustyka

Witam niedawno kupiłem mieszkanie na pohulance od górskiego. Wszystko było fajnie piękna okolica blisko centrum wizualnie bardzo ładne. Do czasu jak zaczęli sie wprowadzać sąsiedzi. Gdy wykańczają mieszkanie to standard ze słychać wiertarki i inne urządzenia budowlane. Ale jak juz jest po wszystkim to nadal słychać wszystko u sąsiadów, ich chodzenie, trzaskanie szafkami, nawet dokładnie się wie o czym rozmawiają. Komfort akustyczny mieszkań zerowy, bardzo żałuje ze nie sprawdziłem tego wcześniej. Musze przez to myśleć juz o remoncie w którym dodam bariery akustyczne. Powiem krótko DRAMAT
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 7

Super miejsce

Porządnie zbudowane i bardzo dobry kontakt ze sprzedającymi. Mogę naprawdę polecić to miejsce, bo sam kupiłem tam mieszkanie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

To jasne, że polecasz bo wtopiłeś a teraz chcesz sprzedać :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum a zarazem zielen wokol osiedla to na plus niestety brak sklepów w poblizu po podstawowe zakupy trzeba dojechac
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Klijent to dojna krowa

Witam, niedawno zakupiłem i wykończyłem mieszkanie od PB Górski na Pohulance. Z początku fajnie ale akustyka fatalna słychać wszystko w pionach chodzenie, rozmowy sąsiadów tych z góry jak i z dołu. Generalnie wszystko.
Co do biura niejasne i wysokie opłaty w biurze pięknie opowiadają za co są opłaty tylko wszystko mija się z prawda bo tak naprawdę to połowa czynszu jest prawdziwa reszta to kasa dla górskiego.
Ceny czynszu zawyżone.
Górski nie liczy się z mieszkańcami ustala to co mu się podoba albo za co dostanie kasę od firm.
Wyższe stawki za śmieci z automatu i firma ochroniarska mimo sprzeciwów mieszkańców czyli plus 60zł do czynszu.

Zastanówcie się czy chcecie kupić mieszkanie niskiej jakości i być maszynką do pieniędzy dla PB GÓRSKI

P.S.- Jedyne pozytywne opinie tutaj pisane są przez pracowników górskiego
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bede to reklamowal ten sam problem na bank nie spelniaja norm unijnych w zakresie akustyki slysze normalnie rozmowy sasiadow :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

PILNE! ZEBRANIE WSPÓLNOTY!

Jestem również mieszkańcem osiedla Pohulanka. Co do wypowiedzi "Anonima". Pełna racja, ale to nie są jeszcze wszystkie zaniedbania szanownej firmy PB Górski. Konieczne jest zrobienie zebrania wspólnoty. Proszę abyś pozostawił swój kontakt na tym forum(mail lub telefon), ponieważ chciałbym porozmawiać się z sąsiadem (czynsz to parodia na tym osiedlu!!!).
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam! jestem zainteresowany zakupem mieszkania na tym osiedlu, ale po postach i innych opiniach dotyczacych między innymi jakości wykonanych budynków i kwestii zwiazanych z zarzadem wspólnotą zaczynam mieć poważne wątpliwości. Bardzo proszę o więcej uwag - jeśli to możliwe proszę o kontakt prywatny na mail - baniax@wp.pl, oczywiście zapewniam anonimowość. będę bardzo wdzięczny za każdą opinię pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również jestem zainteresowana kupnem mieszkania na tym osiedlu, więc byłabym wdzięczna za wszelkie uwagi - w tym, o jakich kwotach czynszu jest mowa? A opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co myślicie o niedawnej inicjatywie NARRACJE, która miała miejsce na Biskupiej Górce i tematycznie dotyczyła właśnie tej dzielnicy??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry