Widok

Poker - ktoś chętny?

Mam pytanie, czy są tu jacyś chętni do spotkań i gry w pokera sportowego ;-) Spotkanie odbywały by sie co jakiś czas, dysponuje fajnym miejscem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile pieniędzy mogę wygrać, jeśli gram codziennie?

Hej tez jestem z trójmiasta :D grywałem kiedyś na chylonii (jestem ciekawy czy się może poznaliśmy :D) ogolnie od paru lat nie gram już z ludzmi bo stala ekipa się powycofywala i w sumie nikt już nie ma ani czasu ani ochoty na regularne spotkanka na poksa :D teraz glownie siedze na book-of-ra-free.com/pl/ i gram sobie sam kiedy chce po prostu dla rozrywki a jeśli chodzi o spotkania w towarzystwie to nie wiem czy się starzeje ale chyba wole piwko w pubie niż granie w karty

Cześć. Poker to interesująca gra. Też to lubię . Ale gram w kasynach online. Tutaj https://sizzlinghotspot.com/ znalazłem niezawodne polskie kasyna, w których mam niesamowitą grę w pokera. Gra online jest dostępna w dogodnym dla mnie czasie. Łatwiej mi grać

Inne tematy z forum Sport

Nieuznana reklamacja w martes sport (9 odpowiedzi)

Już nigdy nie kupię żadnych butów w MARTES SPORT!!! Niedawno kupiłam buty addidas w MARTES SPORT...

prezent dla poczatkujacego biegacza (28 odpowiedzi)

hej, kolezanka ma urodziny, a nie wiem co jej kupic, mysle zeby cos zwiazanego z bieeganiem albo...

Martes Sport- nie uznana reklamacja. (92 odpowiedzi)

Po 5 miesiącach niezbyt intensywnego regularnego biegania, cholewka w bucie Nike przetarła się....

do góry