Widok

Polecalam ale pogorszylo się

Od pewnego czasu mimo wieloletniego korzystania z pomocy kliniki mam mieszane uczucia. Zdecydowanie zniecheca juz na wejsciu pani z recepcji (chyba Hania). Jest niezwykle arogancka a czasem wrecz chamska w kontaktach. Strach zapytac o cokolwiek. Kiedys bylo inaczej. To odstrasza nowych jak i stalych bywalcow kliniki. Doktorzy Borcowski i Poplawski jak i reszta personelu bez zarzutu ale to wejście....
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam sie w 100% lekarze super ale pani z recepcji do wymiany
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety również się zgadzam. "Powitanie" na recepcji takie, że czuję się, jak intruz, który przeszkadza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja kompletnie zaprzeczę tym niesłusznym opiniom. Pani Hania jest bardzo sympatyczna i bardzo pomocna. Nigdy nie odczulam takiego traktowania wręcz odwrotnie. Jednak do recepcji powinno tez się podchodzi z chociaż lekkim uśmiechem i zapytaniem to tak nie wiele kosztuje a od razu przełamuje barierę i ton rozmowy. A nasza nacja to niestety taka jest ze tylko oczekuje wiele dla siebie ale najpierw trzeba zacząć myślę od swojej postawy na wejście. Uprzejmość działa w dwie strony czyż nie tak...? Ja leczę pieska od 7 lat i przyjeżdżam często i w różnych sytuacjach (nie zawsze zarejestrowana gdyż cos pojawi się nagle i trzeba reagować) bo mam tak chorowite czworonogie szczęście i zawsze jestem przyjęta milo i z wyrozumiałością. Bywałam w różnych trójmiejskich przychodniach i tam można dopiero cudu doznać jak się traktuje. A tak po za tym to nikt nikogo nie przymusza do leczenia w miejscu który się nie podoba tylko czy recepcja leczy czy profesjonaliści, na to tez warto sobie odpowiedzieć. A tak po za tym to p. Hania to człowiek który tez może jak każdy z nas mieć gorszy lub lepszy dzień i podlega takim samym prawom jak my wszyscy. Rzecz w tym ze my u siebie nigdy nic nie widzimy nawet skrzywionej w pretensjach miny ale u strony przeciwnej to zawsze postrzegamy pełną wrogość! Jednakże to jest bardzo NIESPRAWIEDLIWE. Zacznijmy wiec od swojej postawy a potem oceniajmy innych bo naprawdę można skrzywdzić swoim językiem często człowieka, a to jest takie wszechobecne dziś w naszym kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry