Widok

Polecam Gdprawko

Morena Temat dostępny też na forum:
Cześć. Chciałbym podziękować OSK GDprawko za przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy, a w szczególności Pani Monice.
Cały kurs włącznie z teorią weekendową i 3 tygodniami czekania na praktyczny trwał równe 3 miesiące. Teoria była ciekawa, często były powtarzane ważne zagadnienia i pytania, które jak sprawdzałem dużo ludzi oblewa. Jeśli chodzi o jazdy były dopasowane pode mnie, zawsze punktualnie. Wszystkie błędy były omawiane na bieżąco a było ich sporo. zadziwiające jest to, że Pani Monika wszystko widzi i nie da się jej "oszukać". Dała mi jedną radę, żebym zaczął w końcu używać hamulca bo inaczej nie zdam i wziąłem sobie to do serca i zdałem za 1 razem. Jeśli chodzi o sam egzamin to jechałem tymi samymi drogami co na jazdach( parkowania w tych samych miejscach, jazda po drogach jednokierunkowych i zawracanie na skrzyżowaniach również).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gratulacje Wiesiek, teraz tylko nie zapomnij włączać kierunkowskazów przy zjeżdżaniu z ronda i krzyżówek. Wielu kierowców zapomniało o sygnalizowania dzięki nim mamy większe korki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry