Widok

Polecam! Kat. B,A2 za pierwszym razem zdane.

Kategorie : B, A2 zdane za pierwszym razem.
Kontakt z sama szkoła super, wyczerpujące odpowiedzi na moje głupie i skomplikowane pytania. Dużym atutem tej szkółki jest czas w jakim się wyrabia całkowity kurs. Pełno znajomych robi w przeróżnych szkółkach i od Marca nie wyrobili się z jedną kategorią gdzie ja zrobiłem w tym czasie 2. Umawiamy się jak nam pasuje, instruktor podwozi nas do domu jeśli jest już późna pora.
Teorią jest wykładana w fajny sposób, instruktorzy cały czas zadają pytania, podają przykłady z życia wzięte, nie są to po prostu na odwal puszczone filmiki.
Jeździłem z Panem Jarkiem samochodem, zawsze było "becznie", cały czas rozmawialiśmy. Pan Jarek to mega człowiek, żarty, bardzo pozytywne nastawienie, cały czas dba o jak najlepszą relacje z kursantem i robi wszystko pod niego. Oczywiście gdy popełniałem głupie błędy od razu dostawałem opiercznik ale w słusznej sprawie.
Całe przygotowanie do egzaminu na kategorię A2 to była bajka. Pan Jarek jest mega doświadczonym motocyklistą i to właśnie motocykle są jego oraz tej szkółki bardzo dużym atutem. Jak ktoś wsiada na motocykl to szybko jest sprawdzane czy ma olej w głowie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Duży sukces gratulacje!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry