Skusiłam się na zajęcia z Panem Krzysiem i jestem bardzo zadowolona! bardzo chciałam się ruszyć, za bieganiem nie przepadam, więc chwyciłam za kijki i polecam tą aktywność! :) P. Krzysztof wypożyczył zestaw profesjonalnych kijów (teraz wiem jakie są prawidłowe) wszystko dokładnie wytłumaczył, miał cierpliwość, jak i dostosował trening do mnie. Nordic Walking nie jest tylko dla ludzi starszych, po pierwszych zajęciach czułam zakwasy prawie wszędzie! niesamowite! Polecam! :)