Widok

Polecam. Pełen profesjonalizm w każdym calu

Świetne w pełni profesjonalne biuro,nastawione na wygodę i zadowolenie klienta - prowadzą mi księgowość 4 rok, bardzo jestem zadowolona
Moja ocena
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z powyższą opinią. Firma godna polecenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mogę polecić! Wcześniej korzystałam z pomocy kilku innych biur i niestety, jedno było gorsze od drugiego. Byłam w szoku, że tak źle i niepoważnie można traktować klienta! Zdarzyło mi się poprawiać błędy po księgowej, jeździć osobiście do biura bo nie odbierali telefonu ode mnie, doświadczenie w tym zakresie mam bogate, choć wolałabym go nie mieć wcale... Niedawno Sąsiadka poleciła mi właśnie Księgowość MTR i wreszcie mam spokój. Pani Magda to profesjonalna księgowa, której mogę zaufać, terminowa, skrupulatna, dokładna. Bez dwóch zdań - polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z kolei współpracuję od prawie dwóch lat z Biurem Support. Co prawda ich siedziba mieści się w Poznaniu, ale współpracujemy głownie przez Internet. Tylko czasem - w razie potrzeby kontaktujemy się telefonicznie. Miałam trochę obaw w pierwszej chwili, ale mniej sobie liczyli. Dość dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja dorzucę swoje trzy grosze i polecam Biuro Rachunkowe Pana Macieja Godlewskiego korzystam z jego usług i jestem naprawdę zadowolony, nieraz pomógł mi w trudnej sytuacji. Biuro znajduje się na ul. Lęborskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry