Salon Ave Art polecam każdej pannie młodej, która chce mieć suknię jak z marzeń :) Dziękuje Pani Lidii za pomoc w wyborze sukni ślubnej, a przede wszystkim za czas poświęcony podczas przymiarek, cierpliwość, dyspozycyjność, uśmiech na twarzy :) Wszystko odbywało się bez pośpiechu w miłej atmosferze. Byłam w kilku salonach ślubnych, ale dopiero w Ave Art poczułam, że nikt nie wywiera na mnie presji w wyborze ślubnej i nie chce sprzedać sukni za wszelką cenę. Suknia została zamówiona 2 miesiące przed ślubem z włoskiej firmy Le Rina i zdążyła dolecieć jeszcze miesiąc przed ślubem.
Z Salony Ave Art zmawialiśmy również dekorację sali, winiety itp. z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko bardzo eleganckie w oryginalnym i niepowtarzalnym stylu. Polecam i dziękuje jeszcze raz. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej obsługi niż z salonu AveArt. Dzięki Ave Art mogłam na tym niepowtarzalnym czasie przygotowań do ślubu jak i na samym ślubie skupić się na tym co jest naprawdę ważne w tym wyjątkowym dniu :) Dziękuje!