Widok

Polecam Wysepkę

Nie jestem znawcą roweru, raczej zwykłym użytkownikiem. Rok temu znalazłam ten sklep w necie. Już na wstępie miałam prawo być potraktowana z niecierpliwością /kobieta, która na każde pytanie o konkrety mówi "nie wiem"/. A jednak z uwagą i powagą dobrano mi rower, z którego jestem bardzo zadowolna. Początkowo miałam trudności z przestawieniem się na nowy typ roweru. Dwa razy w tej sprawie odwiedziłam pracowników sklepu. Potem jeszcze raz w związku z serwisem gwarancyjnym. Prawdę mówiąc byłam mile zaskoczona obsługą, jej fachowością i nieudawaną uprzejmością. Pozdrawiam Panów z Wysepki :)
Moja ocena
Wysepka S.C. kategoria: Sklepy i serwisy rowerowe
obsługa: 6
 
asortyment: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolejny komentarz na zamówienie. Oj, nieładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan widac znawca tematu... niech pan do sklepu pójdzie sie im pożalic a nie stuk puk w klawiaturę... Widac że bardzo sie Panu nudzi skoro wypisuje pan takie bzdury oj nieładnie oj nieładnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieładnie to jest proszę Pana zarzucać komuś nieprawdę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robisz to za darmo, czy masz jakieś gratyfikacje za komentarz "sponsorowany" ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zajrzałam tu po kilku miesiącach i widzę ... mała dyskusja. No więc nikt mnie nie sponsorował. Trochę wiecej wiary w uczciwość ludzi. Nie znam właścicieli sklepu ani sprzedawców. Nawet mnie te pomówienia nie obrażają. Współczuję obsłudzie sklepu. Nie chciałabym mieć do czynienia z klientami, którzy jak komuś nie dokopią mają stracony dzień.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry