Widok
Polecam dla nielansujących się
Chodzę tam już 3 rok. Siłowania może i nie jest baardzo nowoczesna, ale do tego żeby poćwiczyć różne rzeczy w zupełności wystarcza (myślę że większość ludzi ma w d*** telewizor na bieżni). Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jakiś sprzęt nie działał. Instruktorzy z fitnessu oraz spinnigu bardzo fajni. Co do cen to ciężko mi oceniać bo mam multisporta, ale 25 zł za wejście to chyba normalna cena. A z tego co kojarzę to często są różne promocje na karnety. Obsługa w większości miła, uśmiechnięta i pomocna. Prysznice w damskiej są w porządku, czysto, woda ciepła, 2 suszarki. Osoba która pisze, że przez rok wymieniali suszarkę, powinna się zastanowić nad zamieszczoną tu opinią-skoro jej przeszkadzała ta suszarka, ceny, bród itp, to dlaczego chodziła? Mało siłowni w Trójmieście? Pozdrawiam ekipe Activu oraz stałych bywalców! :)
Moja ocena
Klub rekreacyjny ACTIV
kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 5
oferta: 5
wyposażenie: 5
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6