Podczas ostatniego urlopu nad morzem odwiedziłam Centrum Odnowa w Gdańsku. Często korzystam z masaży manualnych, dlatego tym razem chciałam spróbować czegoś innego. Skorzytałam z zabiegu Medicupping – jest to połącznie małego odkurzacza z tradycyjną chińską bańką. Dzięki maszynie zasysanie jest bardziej dokładne i mam wrażenie, cały zabieg jest bardziej efektywny niż tradycyjny ręczny masaż bańką. Moim zdaniem jest to masaż jak najbardziej potrzebny osobom odczuwającym brak energii życiowych, przepracowanych, zatrutych nadmiarem toksyn z jedzenia, powietrza i stylu życia. Jeśli ktoś cierpi na nadmiar kilogramów, ma celulit, nadmiar płynów i zaśluzowanie w ograniźmie seria takich masaży na pewno przyniesie pozytywne zmiany w ciele.
Zaopiekowała się mną Edyta – wspaniała, oddana swojej misji terapeutka - „odkurzyła” moje ciało bardzo precyzyjnie. Zwróciła uwagę na miejsca gdzie wyczuła zastoje. Doradziła, które zioła i herbatki chińskie będą dla mnie najlepsze. Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta u Edyty.