Aby zajść w ciążę leczyłam się ponad dwa lata w Kościerzynie i nic z tego nie wychodziło. Do kliniki invicta trafiłam pod koniec stycznia 2007, a w maju 2007 okazało się, że jestem już w ciąży. Moim lekarzem prowadzącym był dr. Robert Czech. Jest to przesympatyczny człowiek, a co ważne profesjonalista. Zawsze witał mnie z uśmiechem, potrafił rozwiać moje wątpliwości, a co ważne pamiętał moją historię leczenia. Był to trudny okres dla mnie i mojego męża w walce o dziecko ale od kiedy trafiłam do kliniki wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i miałam 100% zaufanie do dr. Czecha. Tymbardziej, że mam porównanie leczyć się w prywatnych gabinetach w Kościerzynie, gdzie nie ma takich profesjonalnych lekarzy, a gabinety, sprzęt i wiedza lekarzy pozostawiają wiele do życzenia. Żałuję tylko, że nie trafiłam wcześniej do kliniki INVICTA. Obecnie dr. Czech nie jest już moim lekarzem prowadzącym nad czym bardzo boleję, przekazał pałeczkę dr. Puzio ale mam nadzieję, że współpraca również będzie nam się dobrze układała. Obecnie jestem w 3 miesiącu ciąży za co serdzecznie dziękuję dr. Robertowi Czechowi. Pozdrawiam.