Widok

Polecam dr Grobelny w 100%. swietny lekarz

Przeszedlem zabieg usuniecia ginekomastii drugiego stopnia w grudniu 2012r. Warunki w Perfect Medica sa ogolnie dobre, choc przydalaby sie osobna toaleta dla pacjentow, lub chociaz TV w pokoju, bo mozna zwariowac z nudow dzien po operacji.(mialem pokoj jedno-osobowy). najwazniejszy jednak byl efekt zabiegu. jestem bardzo zadowolony, a dr Grobelny oraz asystujacy jej dr Grudzinski spisali sie super. sama pani doktor jest osoba bardzo konkretna, a do tego sympatyczna i wyjasnia wszystko w bardzo przystepny sposob. Polecam kazdemu kto chce zoperowac ginekomastie, Naogladalem sie na internecie jak wygladaja blizny po operacji i musze przyznac ze efekt pracy pani doktor przeszedl moje oczekiwania. Naciecia byly bardzo male i sie super zabliznily.Dr Grobelny nie jest najtansza (8200 pln) ale z pewnoscia najlepsza. naprawde warto.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie polecam tej Pani a wręcz ją odradzam robiłam u niej nos. Nos jest większy, krzywy, przy oddychaniu porusza się jedna jego część, był tylko jeden garb, teraz są dwa, pani dodatkowo zasugerowała mi, że podniesie mi czubek, i teraz ten czubek to jedna wielka kula!!!!! Koleżanki się pytają mnie czy ktoś mnie pobił, a operacja była dwa lata temu!!!!! jestem załamana, byłam u innego lekarza i powiedział mi, że ten nos to jest bardzo zła robota, i zastanawia się czy w ogóle teraz da się coś z tym zrobić. jestem załamana na poporawkę nie mam teraz pieniędzy ;( wyglądam strasznie, nos jest wielki, dodatkowo będę musiała zapłacic teraz dużo więcej, bo to będzie operacja poprawkowa. Pani Grobelny na siłę wciskała mi, że jest piękny, chociaż nawet ludzie w poczekalni patrzyli na nią jak na nienormalną, czułam się fatalnie....i czuję do tej pory..;( spytajcie o poprawke zobaczcie duzo zdjec jej robotymi wcale nic nie pokaazala nic nie wytlumaczyla
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie Polecam dr Grobelny

Kilka lat temu operowała mi pani doktor nosa i faktycznie pani doktor w tym opowiadaniu to jest miła na maxa ,że jej zaufałam ale dziś mija 7 rok i nigdy więcej bym się nie oddała w jej ręce. Nos doktor mi łamała do tego krzywo jest złożony i krzywo zszyty ,prawy nosek mam wyżej przyszyty niż lewy ,a nos wizualnie jest większy a,czubek nosa wygląda jakby ktoś mi go złapał i na siłe wciskał do środka ,także nie ciekawie.
Szkoda pisac dalej -Nie polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry