Z usług szkoły skorzystałam za namową narzeczonego, który również jest jej absolwentem i to był bardzo dobry wybór. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone w bardzo przystępny sposób. Największe wrażenie wywarły na mnie zajęcia z pierwszej pomocy z P. Tomkiem - dyspozytorem medycznym. Kiedy przyszło do wyboru instruktora, usłyszałam od narzeczonego: bierz w ciemno Krystiana! Nie zawiodłam się. Atmosfera podczas jazd była rewelacyjna. Krystian wszystko cierpliwie tłumaczył, był opanowany i bardzo wyrozumiały - nawet dla takiego matołka za kierownicą, jak ja ;) Był czas na śmiech i na powagę. Nigdy nie zapomnę przejazdu ul. morską, ze spuszczonymi szybami i "Miłością w Zakopanem" Sławomira, lecącą z radia na prawie cały regulator. Dziękuję za wsparcie podczas egzaminu w pordzie, za to, że obserwowałeś moje poczynania na placu manewrowym, że jechałeś za mną z kursantem podczas mojego egzaminu i czekałeś pod pordem, abym mogła pokazać Ci kartkę z wynikiem pozytywnym egzaminu praktycznego - taki instruktor to marzenie! Dziękuję za przekazaną wiedzę i bardzo cenne rady. Dewiza Elcar Gdynia to sama prawda - z nimi jeździsz na luzie :) Polecam wszystkim serdecznie! I do zobaczenia na drodze :)