Drogie Panie, serdecznie polecam wizytę u Pani Doktor. Jest to lekarz -fachowiec, specjalista jakich mało. Kompetentna, cierpliwa, bardzo miła i delikatna. Uważam, że my-kobiety powinnyśmy swoje zdrowie powierzać tylko zaufanym osobom. Takim kimś jest właśnie Pani Doktor.