Widok
Polecam koloryzację włosów
Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji włosów. Zabieg przeprowadzono dokładnie i prawidłowo. Farba została dobrze zmyta z głowy i innych części (niestety zdarzało się w innych salonach, że fryzjerki zostawiały farbę na szyi, uszach :/ ).... Mogę zdecydowanie polecić innym!
Jedynym minusem jest brak możliwości zapłaty kartą.... ale mam nadzieję, że to się w przyszłości zmieni.
Na pewno nie raz jeszcze będę korzystać z usług salonu New Look przy Abrahama.
Jedynym minusem jest brak możliwości zapłaty kartą.... ale mam nadzieję, że to się w przyszłości zmieni.
Na pewno nie raz jeszcze będę korzystać z usług salonu New Look przy Abrahama.
Moja ocena
Studio Urody New Look
kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 5
jakość usług: 5
kreatywność: 5
klimat i wystrój: 4
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
4.7
* maksymalna ocena 6