Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji włosów. Zabieg przeprowadzono dokładnie i prawidłowo. Farba została dobrze zmyta z głowy i innych części (niestety zdarzało się w innych salonach, że fryzjerki zostawiały farbę na szyi, uszach :/ ).... Mogę zdecydowanie polecić innym!
Jedynym minusem jest brak możliwości zapłaty kartą.... ale mam nadzieję, że to się w przyszłości zmieni.
Na pewno nie raz jeszcze będę korzystać z usług salonu New Look przy Abrahama.