Widok

Polecam, niedrogo i ładnie

Skorzystałam z polecenia i nie żałuję. Pozdrawiam ekipę z Osowy i dziękuję za nowe schodki :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pani chyba nie widziała ładnych schodów. Każdemu chętnie pokaże jakie mi zrobił "piękne schody" ten pseudo stolarz.
Radze omijać bo później ciężko wyegzekwować gwarancje i zwrot pieniędzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry