Widok

Polecam

Jestem po pierwszym roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na tej uczelni.
Poziom niezły, atmosfera i wykładowcy fajni.
Jedyny minus(dla mnie) to lokalizacja w Gdańsku, przez co mam trochę męczący dojazd.
Jeśli ktoś ma pytania dotyczące tego kierunku to chętnie odpowiem ;)
xnamee@wp.pl
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.

Chciałabym studiować Zarządzanie i Inżynierię Produkcji. Miewam się już z tym zamiarem 3 rok (heh). I jakoś nie mogę się wybrać. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, czy jest tam ciężko z egzaminami? Czy należy się nastawić na zakuwanie, czy raczej rozumienie wykładanych przedmiotów? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc w podjęciu decyzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z egzaminami jest różnie, jednym idzie łatwo a inni zaliczają do skutku ;)
ale jeśli ktoś poważnie podchodzi do nauki to da sobie radę.
Z moich obserwacji wynika, że problemy mają zazwyczaj leserzy ( jakieś 70% grupy ;p)
Przedmioty w większości są na zrozumienie ale spokojnie można się ich nauczyć. Wykładowcy wszystko tłumaczą.
Przedmioty na typowe wkuwanie też są.
Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest możliwość studiowania tego kierunku w Gdyni?
Niestety na stronie uczelni, nie mogę znaleźć tej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Gdyni niestety nie, ale można ten kierunek studiować w Kartuzach lub w Gdańsku;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie o takie przedmioty jak fizyka, mechanika i termodynamika czy ciężko je zaliczyć?? jak wygląda egzamin??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się studiuje ten kierunek w Kartuzach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam inne pytanie? Czy ta uczelnia ma szansę w ogóle jeszcze działać? Wydaje mi się, że w mediach mogą pisać różne rzeczy, ale nawet w dziennikarskiej półprawdzie znajdzie się sporo prawdy, czyli macie chyba tam niezły bajzel? A jak sytuacje odbieracie wy studenci? Nie boicie sie, że trzeba szukać innej uczelni? Cz nie czytacie prasy:) W sumie to chyba nawet lepiej, będzie bliżej do centrum Gdańska, mniej czasu na przejazdy:) Ale tak już na serio to czy jest tutaj jakiś student, który może opisać jak to zamieszanie widzą od środka? No bo dobrze chyba zatem nie jest? Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O jakim zamieszaniu mówisz?
Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamieszanie na pewno jakieś jest...na pewno!!!
Pracownicy widać że poddenerwowani...jacyś tacy...no nie wiem...kiedyś tam była inna atmosfera. Panie w dziekanacie jakieś takie zawalone...ciągle biegają...obsługują studenta na miejscu...a w miedzyczasie telefony odbierają...i w końcu to czekanie jest wieczne!! No bo kto jest ważniejszy...stojący przed nimi człowiek...czy telefon?? Nie rozumiem tam trzeba każdy telefon odebrac czy co??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jakie zamieszanie chodzi? i czy to aby na pewno chodzi o tą uczelnię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry