Widok

Polecam!

Andrzej Bandura Temat dostępny też na forum:
Polecam! Fachowa obsluga, zajeli sie moim zwierzakiem. Bylam u innych weterynarzy, ktorzy naciagali na dodatkowe koszta. Ci tak nie robia, nie robia niepotrzebnych badan tylko po to, zeby naciagnac ;) Od razu wykryli co jest nie tak!
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: -
 
jakość usług: 5
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Broń Boże tylko nie ta lecznica !!!!!!!!

(...)mój piesek miał ropne zapalenie macicy...zasłabł Nam w sobotę późnym wieczorem a więc normalne było,że żadna lecznica o tej porze jest nie czynna więc zmuszeni byliśmy pojechać do tej lecznicy...fakt..szybko zrobili operację,która przebiegła pomyślnie..natomiast dalsze leczenie to była droga przez mękę psa a Nasze wylane łzy...jeździliśmy codziennie a nawet dwa razy dziennie na zastrzyki...a pieskowi było coraz gorzej..mówiliśmy,że ma chore serce a tamci lekarze twierdzili,że pies da radę...ale nie dał (...) zmieniliśmy lekarza ale było już za późno :( żyła tylko 9 dni tak intensywnie ją leczyli.(...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy Panstwo nie piszcie,ze byliscie "zmuszeni "tam jechac. W Gdyni jest kilka zakladow leczniczych dla zwierzat czynnych cala dobe. Ropne zapalenie macicy nie rozwija sie w jeden dzien, choroba musiala trwac dluzej i zatruc organizm. W takim wypadku nie mozecie winic lekarzy, ktorzy po nocy mimo zmeczenia calym dniem pracy podjeli sie tak powaznego zabiegu. Sa pewne powiklania pozabiegowe, ktore nie sa zalezne od operujacych a od stanu w ktorym pies trafil a w tym przypadku byl ciezki. W pewnych okolicznosciach nawet zmiana lekarza nie wiele pomoze. Zanim dacie taka opinie na forum przemyslcie sytuacje na "chlodno" a nie mieszajcie tych pasjonatow z blotem, gdyz to swiadczy o waszym poziomie intelektualnym i nie ma nic wspolnego z fachowoscia doktorow.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi

Klientka - ocena (3 odpowiedzi)

Mam pytanie: czy ktoś nadzoruje pracę kurierów? Przecież my jako klienci płacimy za usługę...

Pracownik - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam tej firmy gdyż wypłaty się spóźniają oraz brakuje pieniędzy. Właściciel zatrudnia...

do góry