Do Pomorskiego Centrum Kształtowania Sylwetki BlueFit pani Beaty Kęstowicz trafiłam 31 maja br. Miałam 10 kilogramów nadwagi, paskudne samopoczucie, marną kondycję ale dużo determinacji do przeprowadzenia natychmiastowych zmian w swoim życiu. Pani Beata "zaopiekowała się" mną od razu, bez żadnej ulgowej taryfy. Otrzymałam dietę opracowaną specjalnie dla mnie i rozpoczęłyśmy indywidualne treningi 3x w tygodniu. Pierwsze efekty były już widoczne po dwóch tygodniach, po trzech tygodniach, z tej radości, zaczęłam kupować nowe ciuchy. W połowie sierpnia ważyłam 9 kilogramów mniej, obwód w talii zmniejszył się o 10 cm, pozostałe obwody również. Wrócił dobry humor, rzuciłam palenie. Pani Beata okazała się profesjonalistką w każdym calu, wymagającą trenerką a do tego niezwykle przyjazną i życzliwą osobą. Zajęcia z nią były urozmaicone - nigdy się nie nudziłam. Bywało ciężko ale było też dużo śmiechu. Oprócz pani Beaty spotkałam w klubie dwie przesympatyczne panie Agnieszkę i Magdę, które zawsze służyły dodatkową pomocą i wsparciem. Wszystkim serdecznie dziękuję. Cieszę się,że trafiłam do BlueFit. Warto było. Polecam" A. Sz