Widok

Polecam!

Jestem nową klientką Spójni i bardzo sobie chwalę ten klub. Zgadzam się z przedmówczynią, że najsłabsze zajęcia są u Pani Karoliny. Nie ma w tych zajęciach tego czegoś, co pociąga ludzi i chce sie wracać. Reszta jak najbardziej ok.
Pozdrawiam wszystkich studentów anglistyki na UG :)
Moja ocena
Fitness SPÓJNIA kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 5
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, bo ja chodzę dwa lata na zajęcia do spójni , mam porównanie z innymi klubami tj. kolaseum, calypso. Nie zgadzam się z przedmówczynią, bo p. Karolinę zaliczyłabym do grona trenerek fitness, które doskonale wiedzą, jak złapać kontakt z grupą, a zajęcia ( mam na myśli fat burner/ step & shape ) prowadzi w sposób klarowny dla zespołu- nie wiem, czy jest to fachowy język :). Mogłabym napisać, czyje zajęcia do mnie nie przemawiają tj. gubi mnie pewność siebie i ego instruktorek, ale moje ostentacyjne wyjście z zajęć na pewno pokazało prowadzącej, że być może coś nie zagrało- nie pytała, a ja sama się nie będę wychylała z komentarzami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maja nie wiem, czego szukasz- najlepiej wróć skąd przyszłaś :)

Chodzę od 3 lat na zajęcia różnych trenerek, trafiłam na zajęcia p. Karoliny- ujęła mnie jej postawa, świadomość tego,co robi, zaangażowanie, pasja, a najważniejsze kontakt z całą grupą i indywidualną jednostką. Jest trenerką, od której mogą się uczyć inne- mam na myśli trenerki w spójni.

Pozdrowienia dla p. Karoliny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Karolina jest świetnym trenerem. Z większymi, bądź mniejszymi przerwami uczęszczam na zajęcia do Spójni już od ponad 5 lat i mogę z pełną odpowiedzilnością zapewnić, że Pani Karolina bardzo profesjonalnie podchodzi do zajęć. Coraz rzadziej prowadzący zajęcia zwracają uwagę na technikę ćwiczeń wykonywanych przez uczestników, podczas gdy Pani Karolina zawsze podejdzie i podpowie jak lepiej wykonać dane ćwiczenie i według mnie taka postawa zasługuje na wyróżnienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry