Widok

Polecam

Jestem absolwentką Akademii Morskiej w Gdyni, specjalizacja Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw, studia magisterskie, zaoczne. Serdecznie polecam udanie się na studia akurat tam. Poziom nauczania uważam za bardzo dobry. na pierwszym semestrze studiów magisterskich dostałam pracę w danym kierunku i jestem bardzo zadowolona, ponieważ wiedza ze szkoły przydała się do uzyskania doświadczenia. Zajęcia dodatkowe oraz wyposażenie oceniam również na max ponieważ nic tej uczelni nie brakuje. Co do ceny powiem tylko, że za wiedzę trzeba płacić i uważam, że prawidłowo zainwestowałam w wiedzę. Teraz mi się to zwraca z nadwyżką ;-)
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie polecam

nikomu nie polecam tej uczelni. jak na bardzo małą ilość zajęć w semestrze na studiach zaocznych opłaty za czesne są nazbyt wygórowane. zajęcia raz w miesiącu albo i rzadziej, a jak już się zdarzają to jeszcze są niekiedy skracane do minimum. niektorzy wykladowcy wybierają sobie swoich pupilkow i ich traktują ulgowo na egzaminach i zaliczeniach. na tej uczelni stracilam mnostwo czasu, nerwow i pieniędzy. moze kiedys akademia morska miala renomę najlepszej uczelni, ale to co dzieje sie tam teraz to poprostu zenada. kiedy tam studiowalam mialam wrażenie, że wyrzucam pieniądze w bloto. zero zrozumienia dla zdażajacych się niekiedy u studiujacych zaocznie sytuacji. godziny konsultacji i wpisow ustalane często w godzinach od 8.00 do 15.00 w codzien kiedy ludzie pracują i nie zawsze mają możliwosc zwolnić się z pracy. studiowanie na tej uczelni zamiast radości wyczerpalo mnie psychicznie. nie idźcie tą drogą. wybierzcie lepiej prywatną uczelnię, a napewno bedziecie mieli lepszy komfort stuiowania niz na am.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry