Synek chodzi do żłobka od miesiąca. Po nieudanej próbie z opiekunką, pełni obaw zdecydowaliśmy sie wysłać syna do tej placówki. Wszyscy straszyli nas, że najlepsze są placówki gdzie można cały czas obserwować dziecko okiem kamery. Dzisiaj wiem, ze ważniejszy jest żłobek gdzie pracują osoby, które dadzą ciepło i cierpliwość naszym dzieciom Na chwilę obecną uważam, że wybór tej placówk to był strzał w 10. Zawsze mam poczucie, że moje dziecko jest najważniejsze. Panie są znakomicie zorientowane. Zawsze odpowiadają na każde pytanie rodziców. Pani Agnieszka i Małgorzata dokonały cudu.”Naprawiły” moje dziecko. Synek nauczył się zasypiać. Bardzo chętnie je. Stał się bardziej samodzielny i otwarty. Synek po raz pierwszy w żłobku stworzył laurki dla dziadków, które wywołały przeogromną radość . Sale są przytulne, kolorowe i dobrze wyposażone. Menu mi się bardzo podoba. Syn nie chodzi głodny więc muszą być również smaczne. Cena w porównaniu z innymi placówkami jest bardzo korzystna. Szczerze polecam. Razem z mężem dalej nie możemy się nadziwić jak szybko i łatwo nasz syn się zaadaptował.Codziennie zaskakują nas zmiany, które obserwujemy po pobycie naszego dziecka w żłobku.