Ogółem, trochę to trwało, ale w końcu jest i to chyba najważniejsze.

Ośrodek godny polecenia, z początku na praktyce przygotowanie do ogólnej jazdy po mieście i całym Gdańsku (w sumie logiczne, nie tylko wykuwanie tras egzaminacyjnych, gdzieniegdzie podobno tak jest). Atmosfera w porządku, chodząc na teorię można już wyhaczyć co nieco, co przydaje się potem przy egzaminie (a egzaminu teoretycznego przy tej dozie informacji i rozwiązywaniu 2 egzaminów dziennie...coś koło tego) po prostu zdać się nie da.

Co do instruktorów, miałem przyjemność jeździć z panem Piotrem i szczerze polecam. Co prawda kwestią indywidualną jest, czy dana osoba przypasuje drugiej jako mentor, ale na egzaminie czułem się mega wyluzowany i spokojny, gdy kilka razy usłyszałem o ,,karygodnych błędach'' już podczas jazd (jest źle, to trzeba powiedzieć a nie łagodzić - niektórzy mogą uważać, że krytyka jest zła itd., ale powiem wam, że jest potrzebna po prostu ;) ). Miałem też przyjemność raz jeździć z Wojtkiem i muszę przyznać, że on dał mi drugą - mało skomplikowaną, ale radę. Nie spieszyć się. Niby nic a jednak pomogło i w sumie chyba zaważyło o wyniku zdanego za pierwszym egzaminu.

Szkołę polecam każdemu.