Widok

Polecam

Uczyłem sie w tym OSK zdałem za pierwszym razem,Ta szkoła potrafi nauczyć i tak jak w innych szkołach jest to nauka teoretyczna i nie wytłumaczą jak to jest w praktyce a tu robią to profesjonalnie oby dwie rzeczy naprawdę polecam. Polecałem znajomym i gdy wykupili sobie parę godzinek jazd w tym osk to potem bez problemów zdawali. Raz kolega powiedział uczył sie jeździć według opinii w najlepszym osk w trójmieście i oblał trzy razy potem poleciłem mu by wykupił te obowiązkowe 5 h w Jędrku za czwartym zdał i powiedział ze w ciągu tych 5 godzin w Jędrku nauczył sie więcej niż w ciągu 30 h w tej drugiej nauce. Poleciłem tam paru znajomych i naprawdę wszyscy potem zdawali.Nie patrzcie ze jest tam drożej o parę zł zaoszczędzicie na egzaminach. Michał S.
Moja ocena
Jędrek - Ośrodek Szkolenia Kierowców kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: -
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 6
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja nauka rozpoczela sie w innej szkole gdzie Pani ktora mnie uczyla lekko podchodzila do swojej pracy! Ta "nauka" zakonczyla sie niepowodzeniem! Pokierowalam sie do Jedrka, wykupilam 5 godzin u Pana Marka. Spodobalo mi sie profesjonalne podejscie do nauki i cierpliwosc Pana Marka, ktory poprawil moje bleby i nauczyl mnie wiecej w 5godz. niz tamta Pani! Podeszlam do egzaminu i zdalam za 2 razem! A wszystko zawdzieczam Panu Markowi! KasiaG
Moje drugie podejscie do egzaminu rozpoczelam w innej szkole u Jedrka gdzie uczyl mnie Pan Marek, profesjonalne podejscie i cierpliwosc oraz nadrobienie zaleglosci sprawily ze zdalam egzamin! Polecam Pana Marka na instruktora!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry