Pan Doktor prowadził moją pierwszą i drugą ciąże i nie wyobrażam sobie zaufać innemu lekarzowi. Pierwsza była bardziej skomplikowana i stresujaca w mojej opinii a ta przebiegła o wiele łatwiej ale też wiedziałam, że jesteśmy w najlepszych rękach... Mój wybór lekarza nie tyczy się tylko ciąży ale każdej sprawy ginekologicznej. Perspektywa badania ginekologiczngo dla pacjentki nie jest zapewne komfortowa, natomiast Doktor Adam tak potrafi przeprowadzić wizytę że odwróci uwagę od niepotrzebnego stresu. Pan Doktor to profesjonalista w swoim fachu, wysłucha, nie popędza, odpowie na każde pytanie, poradzi, przeprowadzi szczegółowe badanie i wizyte, a przy tym miły i uprzejmy, zainteresowany pacjentki problemem i sprawą. Doceniam też bezpośredni kontakt na umówienie wizyty lub szybkie pytanie. Co tu dużo pisać lekarz na odpowiednim miejscu a przy tym kompetentny i sympatyczny. Mogłabym tak pisać pewnie długo jak inne pacjentki ale nikt nie wytrwałby do końca. Rekomenduje z przyjemnością Pana Doktora.
Panu Doktorowi dziękuję za profesjonalizm, empatię, zwykłą ludzką troskę, za to że w ciąży czułam się bezpiecznie i zwyczajnie dobrze.
Polecam i pozdrawiam Panie Doktorze. Do zobaczenia M.O