Przedszkole bardzo przyjazne dzieciom, czyste i dobrze wyposażone. Rewelacyjna i kompetentna opieka, Panie doświadczone, miłe, troskliwe, kreatywne i zawsze uśmiechnięte a moje dziecko codziennie rano z uśmiechem idzie do przedszkola :)