Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się 5 lat temu i wtedy zakończyła 6 nieudanymi egzaminami w Gdańsku wraz z traumą i pewnością że prawa jazdy nigdy mieć nie będę. Po paru latach jednak się przemogłam, a że mieszkam teraz w Gdynii wybrałam Jędrka, ze względu na bliskość ośrodka od PORD-u, dobre opinie i przystępne ceny. Trafiłam w dziesiątkę! :) Zdecydowałam że po takim czasie warto zrobić cały kurs od podstaw.
Zajęcia teoretyczne bardzo ciekawe, prowadzone z humorem a jednocześnie dostarczające dużooo wiedzy zarówno na temat zasad i przepisów ruchu drogowego jak i obsługi samochodu. Mając już za sobą 1 kurs nie sądziłam że tyle jeszcze nie wiem i tyle jeszcze można mnie nauczyć.
Potem przyszedł czas na praktykę. Trafiłam na wspaniałego instruktora Włodzimierza Maćko. Zachwycił mnie swoim profesjonalizmem, opanowaniem oraz uśmiechem. Podczas miłych jazd odwiedzaliśmy wszystkie potencjalne trasy egzaminacyjne, ale również wybieraliśmy się w dalsze trasy i ćwiczyliśmy manewry niewystępujące na egzaminie, które przydadzą się każdemu kierowcy.
To wszystko zaowocowało tym, iż uwierzyłam że ja też mogę być dobrym kierowcą oraz zdanym egzaminem państwowym za 1 razem. Polecam!!!