Widok

Polecam wszystkim

Polecam wszystkim, którzy w latach nauki szkolnej zniechęcili się do nauki języka. Nieszablonowe podejście do sposobu nauczania, oryginalne pomysły to Prestige Lingua. Z pewnością warto poświęcić czas na naukę właśnie w tej szkole, a wyniki przychodzą same, bez ciśnienia.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Córka chodziła do tej szkoły na półkolonię językową,super sprawa.Poznawała nie tylko język angielski ale również zwyczaje anglików.Była zachwycona,a muszę podkreslić, że to nie pierwsza jej półkolonia a ta najbardziej jej się spodobała.Panie bardzo sympatyczne.Wszystko na najwyższym poziomie.Polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również miałam okazję uczestniczyć w zajęciach w Prestige Lingua. Dzięki przyjemnym i bardzo skutecznym metodom nauczania stosowanym przez lektorów mój poziom znajomości angielskiego znacznie się poprawił. Uczęszczałam na zajęcia Young Professionals czyli praktyczny język biznesowy, o dziwo nie nudny. Zamierzam kontynuować naukę i na wiosnę przystąpić do egzaminu TOiEC.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tez korzystam z ich usług, mają świetnych lektorów (Craig, Asia, Jorge). Pyszna kawka, w ogóle jest tam jakoś tak inaczej. I miła pani w sekretariacie. Ta grupa Ladies dla babeczek jest jak raz dla mnie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry