Sprawdzilem wiele zakladow i kazdy byl przecietny. Odnioslem wrazenie, ze robia na masówke nie zwracajac uwagi na jakość. Nikt nawet nie zalecał lubryfikacji, ktora w moim aucie jest wrecz konieczna. Uwazali to za niepotrzebny wydatek. A na pytanie, czy robili juz ten model auta odpowiadali, ze tak, oczywiscie, ze jezdza po miescie i nic sie nie dzieje... Prawda byla niestety inna - nie montowali, bo nawet nie wiedzieli jakie tam wystepuja silniki i jak sa zbudowane.

Tak wiec zapadła decyzja o montażu u Pana Sławka, który takie auta już "gazował" i ma doświadczenie. Najpierw sprawdzenie parametrow silnika, nastepnie omowienie szczegolow samej instalacji oraz wysluchanie moich propozycji i wymagań.
No, ale taksówki, która mnie odwiozła do domu i przywiozła po gotowy juz samochód, to się w życiu nie spodziewałem :) Naprawde bylem mile zaskoczony, ale tak to wlasnie powinno wyglądać. Szacunek okazany dla klienta, owocuje w przyszlosci.
Instalacja przeprowadzona solidnie. Chciałem,by była schowana i tak wlasnie jest. Wiedza techniczna na najwyższym poziomie. Jestem wybredny, ale to nie przeszkadzało. Zawsze otrzymywałem wyczerpującą odpowiedź.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów