Widok

Polecamy :)

Wesele mieliśmy w końcówce maja 2019 r. Pana Jacka wypatrzyliśmy analizując opinie zamieszczone na kilku portalach. Jako, że przeprowadziliśmy się do Wrocławia i organizowaliśmy wesele w Trójmieście potrzebowaliśmy osoby, której będziemy mogli zaufać i będzie gotowa na "pracę zdalną". Pan Jacek podjął się tego zadania i z ręką na sercu muszę przyznać, że wykonał je nie w 100 a 150%. Zabawa była prowadzona w sposób bardzo profesjonalny, punktualny - doświadczony fotograf stwierdził, że to pierwsze wesele od dawna, kiedy DJ pilnuje harmonogramu co do sekundy. Na podstawie przesłanej listy ulubionych piosenek Pan Jacek przygotował muzykę, która poderwała do tańca każdego, nawet najbardziej zagorzałego przeciwnika parkietu, od hitów lat 80 przez rock po najnowsze piosenki. Jednak przede wszystkim byłem pod wrażeniem tego, że Panu Jackowi zależało na tym, żeby przed weselem mieć dopięte wszystko na ostatni guzik - pilnował nas, żeby dostarczyć wszelkie potrzebne materiały do zabaw, agendy i scenariusze. Podsumowując jeżeli chcesz, żeby Twoje wesele zostało zapamiętane z dobrej muzyki i doskonałych zabaw - wybierz DJ Show Jacka :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
repertuar: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam http://www.iana-photo.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry