Widok

Polecicie jakąś dobrą książkę?

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serie kryminalne skandynawskich pisarzy, takich jak np. Hakan Nesser. Jeśli wolisz coś z epizodem miłosnym, to Nora Roberts ("Dom na skarpie" na przykład).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kryminały Bondy. Są bardzo wciągające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieła Lenina. Pasjonująca lektura.

" Nielegalne Związki" Grażyna Plebanek. Suuuuuuuuuuuuuuper lektura....

Za zamkniętymi drzwiami, znakomity debiut B.A.Paris

Małe życie :)

Fantastyczna ksiażka

Hej :) Jeśli lubisz thrillery z wątkiem medycznym bardzo polecam Tess Gerritsen. Szczególnie Cykl z Rizzoli i Isles. Zacznij chronologicznie od "Chirurga" - bardzo wciągające :)
Jeśli lubisz obyczajowe, od których nie można się oderwać to książki Jodie Picoult szczególnie „Bez mojej zgody”, „Krucha jak lód”, "Już czas".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie czytam Kinga, a konkretnie jego "Przebudzenie". Jest moc.

Właśnie skończyłem "Znalezione nie kradzione" Stephen King - polecam .
Kryminał z wątkami miłosnymi czyli saga z Fjällbacki - Camila Lackberg - najlepiej zacząć od początku czyli 'Księżniczka z lodu' .

Ja polecam Marie Brennan – Historia naturalna smoków, jak lubisz fantasy

Vargas Lllosa. Trochę obyczajówki, trochę kryminału, wszystko przystępne, ale nie głupie -moim zdaniem gość słusznie dostał Nobla :)

Coś dla osób, które lubią tematykę współczesną - https://virtualo.pl/ebook/slepnac-od-swiatel-i151952/
Akcja dzieje się w mieście i tak naprawdę wszystko skupia się na pokazaniu tego, jak wyglądają obecne realia, nastawienie na kasę i to, że wszystko można kupić. Niby dosyć prosta tematyka, ale zwraca uwagę na pewne istotne kwestie.

Niedawno trafiłam na „Cisza przed burzą” Joanna Stańczyk i książka o „rasach” w Gliwicach do tego to mega nowość, jak dla mnie i nie spodziewałam się, że tak ciekawie można w polskich trochę realiach poprowadzić wątki urban fantasy.

Znakomity ebook - https://virtualo.pl/ebook/czas-przeszly-i235503/ Książka, od której trudno się odwerwać. Bardzo konkretna, ciekawa, inspirująca. Tzn. wiadomo, że wszystko jest zmyślone, ale historia o tym facecie jest oryginalna. Widzieliście ekranizację? Moim zdaniem fajnie wyszła. Poza tym uważam, że jest to jedna z ciekawszych typu serii.

Jak dla mnie to cisza przed burzą jest bardzo dobra już nie mogę się doczekać kontynuacji.

Polecam kwiaty nad piekłem! Świetna książka!Niesamowicie wciągająca i mega zaskakująca. A główna bohaterka jest naprawdę niesamowita. Uwielbiam kobiety, którzy nie poddają się i mimo przeciwności losu walczą do samego końca. Naprawdę warto przeczytać!

Piękną książkę zamówiłam ostatnio w mojej ulubionej internetowej księgarni Arkady Mój piękny syn. To rzecz o wielkiej miłości ojca do syna, o uzależnieniu, poświęceniu, rodzinie, wartościach. Warta przeczytania.

Wszystko napisane przez Kinga. Ostatnio w emipku kupilem calą serię jego tworczosci i nadrabiam :D

W empiku ostatnio na Kinga była dobra promka, więc pewnie skorzystałeś :) Ja akurat Kinga czytałem praktycznie wszystko co było wydane w języku polskim i też mogę polecić. Świetne pióro, dobrze się czyta

Dokładnie, King król :)

Z nowości to Listy zza grobu podobno bardzo fajne :) Tutaj ktoś wspominał o Empiku to możecie tam wyłapać to w promce o ile dobrze kojarzę.

Może tydzień temu dorwałam Dwór w Czartorowiczach. Historia płynie powoli, świetne opisy. Bardzo lubię takie lektury, w których można kompletnie odpłynąć w innych czasach. Tutaj akurat szlacheckie perypetie, trochę mezaliansu, dużo o codziennym życiu szlachty. Realizm bije po oczach i raczej dla prawdziwych pasjonatek prawdziwych sag.

mi ostatnio w ręce wpadły dwie : Absurd Everestu Denis Urubko oraz biografia Anny Dymnej, ale nie wiem w czym gustujesz :)

Wszystko od stephena kinga jest super

Inne tematy z forum Czas wolny

WAKACJE (20 odpowiedzi)

Troche to temat z gola odmienny niz panujace tu obyczaje, ale jak podsumowywujecie te wakacje ???...

Co robicie wieczorami? (45 odpowiedzi)

Cześć, coraz szybciej robi się ciemno, jest też chłodniej. Podczas lata wieczorami spacerowałem,...

Osiemnaste urodziny - gdzie zrobić? (10 odpowiedzi)

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy ktoś z was ma godną do polecenia salę na 18-ste urodziny w...

do góry