Widok

Policja Stogi nic nie robi a lokatorzy przez zakłócanie spokoju nie spia

Przeróbka Temat dostępny też na forum:
Wielokrotnie wzywana policja na Siennicką 22 EF nic nie robi a byli kryminaliści zakłócaja życie lokatorom,hałasy w dzień i w nocy,piicie burdy,wyzwiska,głosna muzyka,jak długo jeszcze ?????????Panowie-stróże prawa ???gdzie jesteście czy się ich boicie?????????
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
we wtorek podjechali o 23 pod blok na lenartowicza 18, popatrzyli, pojechali, a impreza trwa w najlepsze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to Policja nic nie robi? Przyjęto zgłoszenie? Przyjęto. Wysłano patrol? Wysłano. Żeby zakłócać porządek trzeba mieć komu go zakłócać. Zawiadomienia tylko imienne, zbierać dowodu, świadków, nagrania audiowideo, spisywać godziny zajść i godziny złożenia zawiadomienia. To tak na początek. To wszystko jest?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
odezwał się aspirant b, albo porucznik borewicz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie śpię, bo trzymam kredens - http://demotywatory.pl/359301/Nie-spie-bo-trzymam-kredens
:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgłoś na policję, potem zgłoś do prokuratury doniesienie o niedopełnienie obowiązków służbowych i tyle, będziesz mieć spokój, będą musieli się zabrać bo są rozliczani z tego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Liczysz, że prokurek kiwnie palcem bo funkcjonariusze do imprezowiczów nie wjechali z drzwiami? Powodzenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musi kiwać wystarczy że wpłynie doniesienie, policjanci szybko o tym się dowiedzą nie bój się to działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale kogo mają się bać nazywaj ludzi po imieniu bo z tego co wiem to ja wiem czy to na siennickiej22e f mieszkają starsi i pozadni ludzie Pani Krysia kotkami się zajmuje i wątpię żeby imprezy w nocy robiła
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry