Widok

Policja a korki

Każdego dnia wracam morska o tej samej porze. Ok 17. Niestety nie ma co ukrywać.. Są korki. Proszę mi powiedzieć jak to jest ze niemal każdego dnia o tej porze jeździ policja na sygnale by ominąć korki? Czy ktoś zrobi z tym porządek. Przekraczają swoje uprawnienia.
Chyba że każdego dnia o tej samej godzinie gdy są korki ktoś popełnię '' straszne '' zbrodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Komendant też chce wrócić z pracy szybko do domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Każdy by chcial. Lecz przez ich pośpiech są kolizje na drogach przez co tracą ubezpieczalnie. Samochody wjeżdżają na chodnik w pośpiechu gdzie mogą kogoś potrącić. To tylko dla tego że komuś przerwa się zaczyna.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Każdy by chciał, ale na szczęście nie każdy może jeździć na sygnale :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak. Bo gdy nie ma korków to policja na sygnałach nie jeździ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktzywdy nikomu nie robią, dajcie spokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto im udowodni, że nie jadą na interwencję czy do wypadku? Ja jakbym mógł też bym jeździł na sygnale i omijał korki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

do góry